Amanda (23) zhubla polovinu své váhy. Co ale se zbylou kůží, která váží 20 kilo?

Mladá maminka Amanda podstoupila úžasnou proměnu! | foto: Expres

Mladé maminky Amandy Roberts (23) z Kalifornie byl vždy pořádný kus. Když ale porodila dcerku a zjistila, že nestačí jejím prvním krůčkům, rozhodla se, že se zbaví kvůli své Nemesis závislosti na jídle. A to se jí skutečně povedlo. Po hubnutí však potřebovala zákrok plastického chirurga, který by z nevzhledně visící kůže vytvaroval v rámci možností normální břicho. Jak to dopadlo?

Amanda Rogers (23) z Kalifornie nade všechno milovala nezdravé jídlo, a tak si jej dopřávala plnými doušky. Neznala však míru, a tak se vykrmila až na závratných 145 kilogramů. Nějakou dobu jí to příliš nevadilo, protože její snoubenec Brice stál vždy při ní a miloval ji, jaká byla.

Když však porodila dcerku, brzy zjistila, jak na tom se svým zdravím je - mizerně! Když holčička začínala chodit, zjistila Amanda, že jejím prvním krůčkům nestačí, a rozhodla se, že už toho bylo dost. Omezila nezdravé potraviny, přestala domů kupovat sladké nápoje a zařadila do jídelníčku zeleninu. Také se zaměřila na to, aby měla dostatek pohybu.

Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Amanda zhubla zázračných 65 kilogramů. Stále jí však přebývalo téměř 20 kilogramů nevzhledné povislé kůže na břiše. Bylo jasné, že se jí sama nedokáže zbavit. V úvahu tedy připadala jedině operace.

Na plastickou operaci však Amanda neměla peníze. A proto svůj příběh spolu s fotografiemi zveřejnila na internetu spolu s prosbou o příspěvek. Netrvalo dlouho a díky pomoci dobrých lidí Amanda příslušnou částku opravdu získala. Nic tak nebránilo tomu, aby lékaři z jejího nepěkného břicha vytvořili jiné, ucházející.

Výsledek se opravdu zdařil, a tak si Amanda mohla vybrat na chystanou svatbu nové šaty. Do těch starých by se totiž nyní vešla dvakrát. Jediná vzpomínka v podobě jizvy tak nyní Amandě připomíná, co se stane, pokud se příliš utrhne ze řetězu!

Co říkáte Amandině proměně? Ve fotogalerii si ji můžete projít!Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:44 28. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  14
 • Cože
  6
 • Haha
  5
 • Trapas
  5
 • Sladký
  5
 • Tvl
  5


Komentáře