Hrátky v hrobě! Táta ve videu připravuje dvouletou dcerku na brzkou smrt

  •   12:35
  • diskuse

Otec připravuje na smrt dvouletou dceru hrou v hrobě | foto: reprofoto YouTube

Mladá rodina utratila obrovské finanční prostředky k záchraně své malé holčičky trpící zhoubnou chorobou. Nyní jsou peníze i naděje pryč a přišlo čekání na neodvratnou smrt. Otec dvouleté Zhang Xin Lei se rozhodl k zoufalému kroku a chodí si denně s dítětem hrát do připraveného hrobu.

Ještě ani nezačala žít a už se připravuje na smrt. Naprosto morbidní příběh zdrcených rodičů se odehrává v Číně, kdy malá Lei trpí dědičným onemocněním krve zvaným thalasemie.Diagnóza této choroby jí byla určena již ve druhém měsíci života a v principu jde o nedostatečné množství kyslíku v krvi. K účinné léčbě je třeba dlouhodobá péče včetně léků a transfúzí krve. Bez potřebných procedur dojde nutně k selhání orgánů.

Rodina za léčbu dcery zaplatila na své sociální poměry vysokou částku 330 tisíc korun, a dokonce se i zadlužila. Nyní však peníze došly a rodinu čekají chmurné vyhlídky. V emotivním rozhovoru na videu říká uplakaná a opět těhotná maminka: „Byli jsme zahnaní do kouta. Nemáme žádné východisko.“

A zničený otec Zhang Liyong usoudil, že jediné, co může pro dceru udělat, je připravit ji na smrt skrze hru v již vykopaném hrobě. „Jediné, na co jsem přišel, byl nápad vodit ji si hrát na toto místo. Tady bude odpočívat v pokoji. Vše, co mohu udělat, je jí dělat každý den společnost,“ říká muž, když leží v jámě vedle dítěte a opodál sedí uslzená matka, která nemůže pro Leiu udělat nic.

Komentáře