Jak na aféru Gregorové reagují slovenská média? Tohle si Hana nezasloužila

Nejen Češi, ale také Slováci žijí rozchodem Hany Gregorové a Ondřeje Koptíka. Jak reagují na ponížení jejich rodačky slovenská média a veřejnost?

Dramatický rozchod Hany Gregorové a Ondřeje Koptíka rozebírají nejen česká, ale také slovenská média. Ta se k celé situací staví mnohdy velmi kriticky. Očerňují v prvé řadě Hanina mladého milence, ale také vdovu po Radku Brzobohatém. Mezi řádky lze často z reakcí vyčíst, že si herečka Koptíkem zkazila pověst. 

„Jak se říká, láska bývá slepá, a to platí i pro herečku, která byla dlouhé roky považována za seriózní dámu žijící po boku elegána, kterým nepochybně její nebohý manžel Radek Brzobohatý byl. Láska k mladému zajíčkovi jí úplně zamotala hlavu. Až teď, když se dvojice rozešla, se ukázalo, jak moc,“ píše se na webu Pluska.sk.

Slovenská veřejnost často na sociálních sítích zmiňuje otřepanou frázi, a to, že se Radek Brzobohatý v hrobě obrací. 

„Ještě nedávno zářila štěstím po boku mladšího milence, dnes raději vyhledává samotu. Herečka se uzavřela do sebe a s nikým nekomunikuje,“ tvrdí Nový Čas. Teď už ji, zdá se, smích přešel.“

Ondřej sdílel na svůj Facebook sérii oplzlých erotických básní.

Ondřej sdílel na svůj Facebook sérii oplzlých erotických básní.

„Takové ponížení si Hana Gregorová nezasloužila,“ píše TV Markíza.

Bezpochyby si Hana Gregorová románkem s Koptíkem zavařila sama. Mnohá varování jí mohla napovědět. Přesto teď Hanu Slováci litují. 

Ondřej Koptík nemá zábrany.

Ondřej Koptík nemá zábrany.

„Gregorová vystoupila v divadle, kde ji diváci přivítali bouřlivým potleskem. Je tedy jasné, za kým veřejnost stojí. Ačkoliv ji mnozí odsuzovali za to, že odloudila mladého zajíčka od rodiny, to, co provádí poslední dny Koptík, nemá obdoby,“ konstatují Topky.sk.

Poškodí aféra dlouhodobě hereččinu pověst?

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 21. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  195
 • Haha
  68
 • Super
  23
 • Tvl
  16
 • Cože
  12
 • Sladký
  8


Komentáře

Expres.cz