Gregorová jde do boje: Zvažuje žalobu a bývalého milence nazývá debilem!

Ondřej Koptík měl po rozchodu s Hankou Gregorovou udělat rozruch v nemocnici v centru Prahy. | foto: Profimedia.cz

V posledních dnech se neřeší nic jiného než Hana Gregorová (65) a její bývalý přítel Ondřej Koptík (34). Ten se po rozchodu se známou herečkou pomátl. Složil jí několik sprostých, milujících i intimních básní, vyřvával jí pod okny, a dokonce se na ni přeptával v divadle. Není se co divit, že Hance pomalu dochází trpělivost a hodlá proti bývalému milenci vytáhnout do boje.

Herečka Hana Gregorová má kvůli svému bývalému milenci z ostudy kabát. Jeho verše totiž špiní dobré jméno rodiny, ale především hereččinu pověst. Proto se vdova po Radku Brzobohatém rozhodla zakročit a podle kamarádů podniká právní kroky.„Hanka je doslova rozčílená. Nejdřív si myslela, že to Ondřeje přestane bavit, ale teď, kdy s urážkami nekončí, je už s nervy v koncích. Proto jedná s právníkem,“ sdělila nám jedna z jejích kolegyň, podle které Hana o Ondřeji mluví často vulgárně.

„Naposledy, když hrála, tak si odfrkla: ,Snad tam nebude ten debil!' A se strachem šla před diváky. Podobnou obavu měla i při cestě domů, a proto jí kolegové řekli, že ji doprovodí k autu a následně až domů,“ dodala.

Gregorová se údajně kvůli Koptíkovi snaží nevycházet z domu. Mimo své bydliště jde, jen když opravdu musí. „Snaží se povinnosti dávat do jednoho dne,“ řekla nám žena, která má o svou přítelkyni strach. Podle jejích slov totiž Hanu takto rozčílenou nikdy neviděla. 

Koptík se sice nedá zastrašit a stále plní své sociální sítě básněmi, které Gregorovou ve většině případů uráží, brzy prý ale bude těmto legráckám konec. 

„Pokud se Hana rozhodne vyjít do boje tvrdě, nedopadne to pro něj dobře,“ dozvěděli jsme se.

Kromě přátel se za temperamentní umělkyni postavili i kolegové, kteří k ní neměli nikdy bližší vztah. „Stojí za ní i ti, co ji zrovna dvakrát nemusí,“ uzavřela naše informátorka.

Hanu tedy ještě čeká plno nepříjemností. Již brzy by se však mohla situace uklidnit.

Video ze svatby Ondřeje a Táni, kde se Gregorová od Koptíka nehnula ani na krok:

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:27 20. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  26
 • Haha
  22
 • Super
  12
 • Tvl
  10
 • Sladký
  5
 • Cože
  4


Komentáře