Koukalová novou knihou rozdělila své fanoušky: Ztratila jsi lesk, píší někteří

Do nové knihy Gabriely Koukalové se za poslední dny pustilo už mnoho lidí. Ne zrovna ideálně ji přijal například její bývalý trenér Ondřej Rybář. Teď se zdá, že dílo s názvem „Jiná Gabriela Koukalová“ se dočkalo negativní odezvy i z řad fanoušků úspěšné biatlonistky. „Ztratila jsi lesk a záři,“ vzkazují jí někteří zklamaní podporovatelé. Co jim nejvíce vadí?

Sama Koukalová prý podobný „humbuk“ čekala. Na svém oficiálním profilu na Facebooku sdílela v úterý sáhodlouhý příspěvek, ve kterém mimo jiné zve na svou čtvrteční autogramiádu.

Někteří zklamaní fanoušci příspěvek Gabriely Koukalové na Facebooku využili k tomu, aby biatlonové superstar vzkázali, co si o nové kontroverzní knize myslí. 

Někteří Koukalovou chválili za její upřímnost, jiní se ale nebáli na rovinu říct, že žena, která ještě nedávno svým talentem udivovala celý svět, v jejich očích poněkud upadla.

„Gábino, upřímně, knihou jste ztratila lesk a záři,“ píše Koukalové například jedna z podporovatelek, jejíž komentář se setkal s velmi pozitivním ohlasem.

„Jde vidět, že se nebojíte žádného tématu a detailů, ale jsem přesvědčena, že se kniha dá napsat lépe a jinak. To jsem tedy četla úryvky a povrchností je tam více než dost, také rýpete těžce do týmu, který se ještě chce věnovat vrcholovému sportu a má nárok na klid, tohle se píše většinou s odstupem několika let, když už osoby nejsou aktivní. Ne takto bulvárně a jako snůška intimností,“ vyčítá dále Koukalové žena, s jejímž názorem na Facebooku souhlasilo několik set lidí.

„Jako sportovce jsem vás vždycky obdivovala, vždycky budu, mohla jste odejít lépe, ale s tímto se vůbec nedá souhlasit, pořád mi to k vám neladí. Vypadá to jako byznys vašeho muže,“ poukazuje dále fanynka na fakt, že za knihou plnou intimností stojí manžel Gabriely Koukalové Petr Koukal, bývalý úspěšný badmintonista.

Někteří fanoušci jsou z knihy Gabriely Koukalové zklamáni.

Někteří fanoušci jsou z knihy Gabriely Koukalové zklamáni.

A rýpanců do Petra Koukala se objevilo více. „Gabriela Soukalová byla fajn holka, trochu roztržitá, ale jinak v pohodě. Gabriela Koukalová je spíše parodie,“ myslí si diskutér Lukáš.

Kromě negativních komentářů, kterých na profilu Gabriely Koukalové najdete opravdu požehnaně, zde lidé úspěšné biatlonistce projevují i své uznání.

Lidem se nelíbí, že Petr Koukal dělá ze své ženy svůj „projekt“.

Lidem se nelíbí, že Petr Koukal dělá ze své ženy svůj „projekt“.

Nevadí jim, že Koukalová, která si stále ještě podle svých posledních vyjádření není jistá tím, zda bude ještě někdy závodit a reprezentovat Českou republiku v biatlonu, vydělává peníze tím způsobem, že haní své bývalé kolegy, kteří stále ještě závodí či jinak působí u národního týmu.

Kromě pomlouvání svých kolegů a kolegyň se Koukalová v knize věnovala také svým sexuálním historkám a údajné anorexii či bulimii. A možná právě svou otevřeností v těchto ožehavých tématech mnohé potěšila.

To, že kontroverzní knihou ale Koukalová přišla o mnoho svých podporovatelů, je podle reakcí na sociálních sítích zřejmé. Kniha se ale prodává a prodávat bude. A to je pro ni (a pro manžela Petra) v tuto chvíli zřejmě důležitější.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:31 15. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  75
 • Haha
  15
 • Super
  13
 • Cože
  13
 • Tvl
  11
 • Sladký
  7
Komentáře