„Ringo Čech je vymletej ko*ot,“ napsal na Facebook Horák, který se hlásí k Pirátům

Drsný předvolební útok, nebo prazvláštní žertík? Jakub Horák, populární marketingový odborník, který v předvolebních bojích pomáhá Pirátům, na svém Facebooku drsně pozurážel lídra SPO Františka Ringa Čecha. Co na jeho slova politik a umělec v jedné osobě říká?

„Vymletej ko*ot,“ nebral si na Facebooku servítky Jakub Horák a drsně se tak pustil do superlídra SPO Františka Ringa Čecha.

Kromě něj Horák také okomentoval i ostatní lídry politických stran, jejichž popularitu odhadl nejnovější průzkum.

Podle Horáka je například Okamura štvavým populistou, Andrej Babiš oligarchou a Lubomíra Zaorálek strejdou dobrákem - maskotem syndikátu.

Mnohem více „naloženo“ ale dostala trojice František Ringo Čech, Pavel Bělobrádek a Matěj Stropnický.

Marketér a spisovatel Jakub Horák. Na Facebooku se pořádně rozjel.

Marketér a spisovatel Jakub Horák. Na Facebooku se pořádně rozjel.

První jmenovaný je podle Horáka, jak bylo psáno již výše, „vymletý ko*ot“, Bělobrádek byl zase označen za mrtvého psa a Stropnického Horák nazval tragickou postavou.

Takhle Horák okomentoval popularitu celostátních lídrů.

Takhle Horák okomentoval popularitu celostátních lídrů.

Redakce Expres.cz se rozhodla zjistit, co na tato drsná slova říká František Ringo Čech. Populární sympatizant prezidenta Miloše Zemana byl poněkud zaskočen. „Vůbec jsem to nezaznamenal a ani nevím, kdo to je. Vůbec ho neznám a neznám ani nikoho z Pirátů,“ svěřil se.

Pro muže, který ho skrz Facebook nazval „vymletým ko*otem, ale podobně vulgární odpověď nemá. Ringo Čech, zdá se, vzal celou situaci s humorem a redaktorům pouze vzkázal, že pokud s Horákem budou mluvit, ať ho pozdravují. 

František Ringo Čech nechá Jakuba Horáka pozdravovat.

František Ringo Čech nechá Jakuba Horáka pozdravovat.

Sám Horák se k celé věci vyjádřil takto: „Ten ko*ot, to je citát výroku Ringa Čecha! Osobně ho neznám, pouze jsem ho citoval. On je ale humorista a chápe to,“ svěřil se Horák.

Pomyslný bobtnající konflikt dvou vtipálků je tak nejspíše zažehnán. Zdá se, že o drsný útok se v žádném případě nejednalo.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:56 7. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  27
 • Trapas
  16
 • Haha
  8
 • Tvl
  6
 • Cože
  5
 • Sladký
  5
Komentáře