Honza a Sabina? Známé firmy! Promluvila žena, která zná výtržníky z Titanic Palace

Skandál dvou Čechů v Egyptě je hitem internetu. | foto: Koláž Expresu

Svou historkou Honza a Sabina pobavili celý český internet. Podle jejich výpovědi se stali obětí drsného útoku ze strany personálu hotelu Titanic Palace. Několik na sobě nezávislých zdrojů ale tvrdí, že vše bylo jinak. K nim se nově přidává paní Renáta, která oba znala ještě před skandálem. Co na ně prozradila?

Stali jsme se obětí útoku ze strany personálu. S tímto přišel český pár, který byl na dovolené v hotelu Titanic Palace. Sabina měla od počátku čelit sexuálním narážkám. Honza v podnapilém stavu se ji jako hrdina měl zastat a poté schytal nakládačku od personálu.Jejich historku naprosto zbortila výpověď turistky Nikoly, která byla ve stejný čas na tomtéž místě. Podobně jako mladá dívka mluvilo i vedení hotelu Titanic Palace, které navíc dalo Honzu na černou listinu. Expresu se teď povedlo spojit se s paní, která český pár znala ještě před aférou. Jaký na ně má názor?

„Když jsme s kamarádkou prvně četly, co se stalo, tak jsme se musely smát. Znám je a jsou to známé firmy,“ říká Expresu Renáta, podle které si pár celou historku vymyslel za vidinou pár chvil slávy.

Námi oslovená žena si je navíc jistá tím, že za skandál mohou oba dva. Vyvrací tak tvrzení turistky Nikoly, která se snažila Sabinu hájit. „Ona je to samé jako Honza. Dva se hledali, až se našli.“

Renáta dále Expresu sdělila, že potyčky se zákonem jsou pro tento pár běžnou záležitostí. „Mnoho mých přátel chodí do hospody, kterou navštěvují i oni. Věčně tam jsou výjezdy policie,“ ukončila své povídání pro Expres Renáta.

Fotogalerie

Komentáře