Skandál českého páru v Hurghadě: Čtyři varianty, proč došlo k drsnému konfliktu

Skandál dvou Čechů v Egyptě je hitem internetu. | foto: Koláž Expresu

Honza a Sabina jsou patrně nejprobíranější čeští turisté současnosti. Může za to aféra, která se stala v egyptském hotelu Titanic Palace. Pár se po návratu do Česka svěřil, že čelil drsnému útoku ze strany zaměstnanců resortu. Toto ale není jediná výpověď, kterou česká veřejnost zaznamenala. Přinášíme vám čtyři varianty toho, jak mohlo dojít ke konfliktu mezi místním plavčíkem a českým turistou Honzou.


1. Dojemný příběh o hrdinovi, co chránil svou milou

První výpověď, kterou česká veřejnost slyšela, byla z úst mladého páru. Oba dva jednohlasně tvrdí, že Sabina byla od začátku terčem sexuálních narážek. V jednu chvíli to mělo zajít až tak daleko, že Honza se své milé zastal a rozhodl se vyříkat si to s místním plavčíkem, který si na jeho lásku měl dělat zálusk.

Této variantě veřejnost poslední dobou přestává věřit. Důvodem je to, že výpověď českého páru dementoval jak hotel Titanic Palace, tak mladá žena Nikola, která pobývala v tomto resortu ve stejnou dobu.

2. Pouhopouhé nedorozumění

Právě Nikola, jejíž komentář obletěl internet, se svěřila se zajímavou teorií. Podle ní nebyl Honza příliš zdatný v angličtině, a tak plavčíkovi nerozuměl.

„Napadl plavčíka, který je úplně slušný, ale protože mladému pánovi řekl něco v angličtině, on si to v opilosti přebral po svém, protože anglicky asi neuměl,“ píše ve svém komentáři žena, která Expresu na rovinu řekla, že Honza se Sabinou lžou.

Rázem se tak nabízí varianta, že Honza v podnapilém stavu mluvil s místním plavčíkem. On mu řekl něco naprosto nevinného v angličtině, český turista to pochopil špatně a poté zareagoval tak, jak zareagoval.

3. Za vším byla žárlivost

Další varianta, která se nabízí, je, že za celým konfliktem stála žárlivost ze strany Honzy. Není se čemu divit. Mladá a vnadná blondýna se octla v zemi, kde místní muži z podobných typů doslova šílí. Aby také ne, když je zde podobných žen jako šafránu.

Je tak možné, že Sabina mohla padnout do oka někomu z personálu.

Jestli to Honza zpozoroval a poté do sebe „kopl“ pár panáků, tak není divu, že si to chtěl s někým rychle vyříkat. A pokud byl první na ráně mladý pohledný plavčík, který si s jeho přítelkyní až moc dobře rozuměl, tak nebylo co řešit.

4.Honza to přehnal s alkoholem

Honza sám přiznal, že byl pod vlivem alkoholu. S tím souhlasí i vedení hotelu Titanic Palace, které uvedlo, že český turista byl opilý pravidelně. Podobný názor má i Nikola, která trávila dovolenou ve stejný čas na stejném místě jako Honza se Sabinou. „Byl totálně opilý,“ uvádí mladá slečna.

I proto se velmi pravděpodobně jeví varianta, že český turista Honza to prostě přepískl s alkoholem. Dal si více, než je zvyklý, a problém byl na světě. Pařit na sluníčku je navíc velice zrádné!

Ve prospěch této varianty hovoří další fakt. Výše zmíněná Nikola Expresu mimo jiné sdělila, že se jí Honzova přítelkyně Sabina svěřila s tím, že v opilosti se její milý chová takto agresivně.

Které z těchto variant nejvíce věříte? Vyjádřete svůj názor v diskusi pod článkem.

Fotogalerie
Ohodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 9. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  56
 • Cože
  12
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
 • Super
  5


Komentáře

Expres.cz