jít naiDNES.cz

Tajemství vzhledu Zuzany Bubílkové. Deset kilometrů denně a vepřové sádlo!

Zuzana Bubílková stále ráda cvičí. | foto: Herminapress

Za tři roky oslaví sedmdesáté narozeniny, její věk byste jí ale nehádali. Zuzana Bubílková jako by nestárla. A její recept je velmi jednoduchý. Kromě pravidelného pohybu si denně maže tvář vepřovým sádlem!

Některé její vrstevnice již dávno chodí o holi, to ale není případ Zuzany Bubílkové. Její čipernost by jí mohly závidět i o generaci mladší dámy. Jaké je tedy tajemství její postavy?

„Žiju si, jak se mi líbí, ale denně sportuju. Ujdu deset kilometrů, jdu si zaplavat,“ svěřila se na na křtu knihy 1989 očima 30 s tím, že nejraději chodí s hůlkami.

Stejně jako neřeší svou postavu, neřeší nijak zvlášť ani péči o pleť. „Nechodím na kosmetiku ani na úpravy. Znám spoustu celebrit, které se nechávají upravovat, a je to čím dál horší. Ta kůže je čím dál tenčí a nemůžete ji ani opálit,“ říká oblíbená moderátorka, která přesto přiznala, že již roky používá jednu tajnou medicínu. Tu jí poradil profesor, jenž jí před patnácti lety operoval štítnou žlázu.

„Po operaci štítné žlázy jsem tam měla šílenou jizvu, tak mi profesor řekl, abych si na to dávala vepřové sádlo. Ale že ho nesmím solit,“ smála se Bubílková s tím, že když jizva začala mizet, rozhodla se, že si sádlem bude mazat i tvář.

„Řekla jsme si, že když to působí na takovou hrůzu, může to zabrat i na tu vlnitou pleť na ksichtě. Patnáct let si dávám na noc na tvář sádlo,“ uzavřela Bubílková s tím, že jinak nekouří, pravidelně sportuje, jenom se čas od času napije.

„Ne moc a ne pravidelně. Džin s tonikem. Šampus je taky dobrý, ale nesmím vypít celou lahev. To mi pak vše padá z ruky,“ uzavřela moderátorka.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat