jít naiDNES.cz

Z Bubílkové by si měly brát botoxové královny příklad, stáří bere s humorem

Zuzana Bubílková stále ráda cvičí. | foto: Herminapress

I když táhne moderátorce Zuzaně Bubílkové (67) na sedmdesát, těžko byste jí ten věk hádali. Nepodlehla botoxové lavině jako některé její kolegyně, ale má jiné fígle. Dobře udělala, že do sebe nezačala píchat nesmysly, aby její tvář byla bez mimiky a nateklá. Sympatická brunetka se za vrásky nestydí a ta vyrovnanost jí přidává na kráse.

Už na první pohled, když se na usměvavou moderátorku podíváte, můžete vidět vyrovnanou ženu, která bere stárnutí s nadhledem a s nějakou tou vráskou navíc si nedělá starosti. Ba naopak, dokáže se tomu zasmát.

Když si stoupne vedle některých kolegyň, které jsou stejně staré, je až směšné, jak se ony nemohou skoro ani pousmát, protože mají „napíchané“ kontury obličeje a nemohou vyjádřit své emoce.

Zato Zuzana Bubílková, ta se směje od rána do večera, stejně jako na finále Muže roku, kde seděla v porotě. I při pokládání otázky jednomu soutěžícímu se předvedla jako ta, která si umí udělat legraci ze všech, především z autorit.

A to společně se sportem, který pravidelně provozuje, je jejím elixírem mládí. Nebrat se vážně a hýbat se. Hlavně se vyhýbat obloukem estetickým klinikám, které z vás udělají voskovou figurínu.

To je další důvod, proč si Zuzany Bubílkové vážit. Nejenže překonala hodně těžké překážky v životě včetně rakoviny, ale neztratila pověstný humor a do toho i bez botoxu omládla díky svému optimismu minimálně o deset let. 

Fotogalerie


Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat