jít naiDNES.cz

Schyluje se k televiznímu přestupu století? Zdeněk Pohlreich vystoupí na Nově

Řekli byste to do něj? Zdeněk Pohlreich bude zpívat ve Tváři! | foto: TV Nova

Když Markéta Fialová kývla na nabídku Primy a po čtrnácti letech opustila moderátorské řady televize Nova, mluvilo se o tom jako o televizním přestupu roku. K tomu se ale, jak se zdá, teprve chystá. V sobotním díle novácké show Tvoje tvář má známý hlas se totiž nečekaně objeví nejoblíbenější televizní kuchař Česka Zdeněk Pohlreich. Ten byl přitom dodnes věrný konkurenční Primě!

Zdeněk Pohlreich není jenom geniální kuchař a vynikající moderátor, už brzy ukáže svou další dovednost. V sobotu večer se televizním divákům předvede v roli zpěváka.

Zdeněk otevře třetí epizodu šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas jako Ray Parker Jr. s velmi známým hitem Ghostbusters.

„Dal jsem se na vojnu a musím bojovat. Líbí se mi, že na písničce není nic složitého, ovšem proměna je hodně zajímavá. Samozřejmě to bude dost náročné, ale já mám hudbu moc rád. Naštěstí nemám ambici se tímto způsobem živit, takže jde hlavně o to, aby byla pořádná sranda,“ vysvětlil Pohlreich, který se se svou úlohou naprosto skvěle popral, a dokonce prokázal i značné pohybové nadání.

Otázkou je, zda se na obrazovkách televize Nova objeví výjimečně, nebo jde o „oťukávací“ spolupráci, díky níž si vyzkoušejí, jak by to Pohlreichovi na Nově slušelo.

Není totiž obvyklé, že by si tvůrci show do svých pořadů zvali tváře, které jsou neodmyslitelně spjaty s konkurenční stanicí. A nutno říct, že Pohlreich je objevem televize Prima, na které roky moderoval veleúspěšný pořad Ano, šéfe!

A zatímco Markétu Fialovou vedení zpravodajství Novy nahradilo lusknutím prstu za Michaelu Indrákovou, Pohlreich je pro Primu nenahraditelný. To se ukázalo záhy po uvedení formátu Ano, šéfová!, kdy tento pořad u diváků doslova propadl.

Otázkou je, co by mohl slavný šéfkuchař na Nově moderovat. Nabízí se snad jenom jedna možnost, šéfové Novy by jeho osobnost a zkušenosti mohli zužitkovat v další řadě MasterChef Česko.

A pokud by k tomu došlo, teprve pak by se dalo mluvit o televizním přestupu roku, protože Pohlreich je tak trošku rodinné stříbro televize Prima, o něž přijít rozhodně nechcete. Jeho tvář je totiž zárukou úspěchu.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat