Mrzuté přiznání Jitky z Výměny: Dětem se kvůli natáčení smějí ve škole

Středeční premiérový díl Výměny manželek opět zahýbal emocemi. Náhradní manželka Jitka, která měla dle jejích vlastních slov harmonické manželství, teď kvůli zájmu veřejnosti prožívá peklo. A nejen ona, ale také její děti.

Hlavní aktéři středeční premiérové Výměny manželek Jitka (29) a Oldřich (42) mají čtyři děti. Jakuba (10), Štěpána (3), Kateřinu (11) a Karolínu (7). Kromě toho chovají celou řadu plazů. 

A přestože nový díl nepřinesl natolik kontroverzní situace, vyvolal emoce. Zejména proto, že Jitka vládne v domácnosti pevnou rukou. Děti mají strach přinést domů horší známku než dvojku, což Jitce také náhradní maminka Šárka mezi osmi očima vytkla.

Rodina teď však nese následky: „Vůbec mi není příjemný ten zájem, který se teď okolo toho vyskytl. Poslední týden si připadám, jako by na mě všichni koukali. Ptají se, proč jsem ve Výměně,“ přiznala televizi Nova Jitka. 

Nepříjemným situacím vystavilo natáčení také jejich děti. Spolužáci ve škole si z nich dělají legraci. 

Výměny se zúčastní šestičlenná rodina.

Dětem se spolužáci ve škole smějí.

„Děti s tím mají ve škole problémy, ostatní jsou na ně oškliví. Ve škole prostě nic moc. Ptají se na různé věci, proč máme doma tolik zvířat. Lidé se na vás nějak dívají, závidí vám i to, co vy nemáte, a dělají z vás člověka jen podle toho, že někde něco viděli,“ nechala se slyšet Jitka. 

Podle slov obou manželů je jejich vztah však nadále harmonický. Vydrží jim to?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:39 9. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  7
 • Tvl
  7
 • Super
  6
 • Haha
  6
 • Sladký
  5
 • Cože
  4
Komentáře