Chovatelka hadů z Výměny plive na Tomáše: „Měli jsme sex, není dobrej“

Jana z Výměny manželek, kterou znají všichni zejména pro výrok „Mačkáš mi hada, debile“, otevřeně promluvila o tom, jak to bylo s románkem s náhradním manželem Tomášem. Pozvala ho do postele již třetí den! Teď na něj plive špínu a neváhá se navézt i do jeho sexuálních dovedností. Tomáš si její útoky nenechá líbit. Obviňuje Janu z krádeží. Jako z argentinské telenovely.

Příběh Jany Röbisch z asi nejkontroverznějšího dílu Výměny manželek, který Nova odvysílala koncem srpna, stále budí emoce. Prostořeká milovnice hadů se teď rozhodla otevřeně přiznat, jak to měla s náhradním manželem Tomášem, kterého jeho skutečná manželka ihned po odvysílání dílu opustila. 

„Padli jsme si do oka a asi třetí den jsem mu řekla, že nemusí spát na tom příšerným gauči, ale že půlka postele je volná. No a on se tak nějak přitulil. Byla mu prý zima,“ přiznala pro Extra.cz Jana. 

Sám Tomáš po odvysílání televizi přiznal, že jsou s Janou v kontaktu, a nevyvrátil ani variantu, že mezi nimi během natáčení došlo k sexu. 

„Možnost, že bychom byli spolu, nechám bez komentáře,“ dodal tehdy. 

Teď je ale všechno jinak. Potetovaná náhradní manželka na něj vytáhla špínu, o které nikdo netušil: „Tomáš je evidentně nemocný bigamista, protože chodí asi s osmi ženami najednou. Zjistila jsem, že je prolhaný a falešný. Po odvysílání Výměny manželek začal chodit s každou, která mu napsala. A bohužel v té době chodil i se mnou,“ nechala se slyšet Jana.

Jana se na konci natáčení postarala o velký skandál. Její chování nemá v historii Výměny manželek obdoby.

Jana se na konci natáčení postarala o velký skandál. Její chování nemá v historii Výměny manželek obdoby.

Ta se velmi skamarádila s jeho původní manželkou Sabinou a společně prý přišly na to, kde byla chyba. Neváhala veřejnosti sdělit i detaily z jejich intimního života. 

„V posteli dobrý není, ale on to dohání tím, co říká. Vše totiž umí perfektně okecat a udělat ze sebe takového chudáčka, že se s ním pak člověk vyspí snad jen z lítosti. Ten sex omlouvá únavou, vždyť má dvě práce a uvažuje o třetí.“

Tvrdí, že z ní měl dokonce mámit i peníze. Jeho pravou tvář objevila až v momentě, kdy si založila falešný profil a napsala mu coby cizí žena. 

Reakce Tomáše na Janina ostrá slova na sebe nenechala dlouho čekat. 

„To, že již během výměny fetovala a lajny na stole byly častěji než jídlo a já musel do práce jen na půl směny, abych byl raději s dětmi doma… Tohle povídání vynechám. Nicméně by mne zajímalo, zda se Jana zmínila, že mi odcizila mobilní telefon, hotovost, stříbrný řetízek a jiné věci. Je pochopitelné, že po dávce pervitinu, láhvi Becherovky, vínu zamaskovaném v láhvi od mléka a 2 lexaurinech (ten třetí jsme s řidičem nalezli a vyhodili) si vše Jana nepamatuje,“ uvedl. 

Tomáš se nařčení Jany brání.

Tomáš se nařčení Jany brání.

„Svědkem mi je celý štáb, kdy Jana tvrdila, že o ničem neví. Štáb pak nalezl můj mobilní telefon v útrobách jejího kufru. Volal jsem jí a ptal se, proč to udělala. Tvrdila, že neví, jak se tam dostal,“ tvrdí Tomáš. 

No, co dodat. Takovou dohru dějiny Výměny manželek nepamatují. 

Fotogalerie

Komentáře