Jelito, drobkový král, po*raná kuchyň! Nová Výměna manželek bude pořádná jízda

Ani ve třetím premiérovém díle reality show Výměna manželek nebude nouze o emoce. I tentokrát se z náhradních manželů stihnou během deseti dní stát doživotní nepřátelé. A to kvůli úklidu!

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Skalice u České Lípy, kterou tvoří Monika (43), Robert (43) a synové Tomáš (16), Robert (17), Dominik (13). Na druhé straně se seznámíme s Kateřinou (25), Vaškem (33), dcerami Terezkou (3), Aničkou (2) a synem Míšou (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

Rodina ze Skalice žije zatím v rozestavěném domku, na kterém pracují už několik let. Zcela otevřeně přiznávají, že hlavním důvodem, proč se do pořadu přihlásili, jsou peníze. Z druhé rodiny má od Výměny manželek velké očekávání zejména Kateřina. Ta si totiž přijde nedoceněná, manžel si ji podle jejích slov vůbec neváží. Je to obrovský pedant na úklid. Jenomže se třemi dětmi se někdy uklízí těžko. Dokonce ho nazývá drobkovým králem, protože řeší každé smítko.

Vaškovo pedantství na úklid pozná na vlastní kůži i Monika. Už po pár dnech bude toto téma střetem obrovských hádek a psychického napadání.

Je mi z tebe na blití. Ty sis přišla odkroutit deset dní, abys měla na nějakou pos*anou kuchyň. A mě tady budeš vykládat, že se neumím starat o své děti a že jsou nenormální. Vypadni si to odchrápat, běž si tam lehnout a už mi nelez na oči. Jsi normální jelito,“ řve Vašek na Moniku, kterou svými slovy dožene k pláči.

Jak desetidenní soužití Moniky a Vaška dopadne? Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:56 9. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  21
 • Tvl
  10
 • Super
  9
 • Sladký
  8
 • Haha
  5
 • Cože
  5
Komentáře

Mohlo by vás zajímat