Exkluzivní rozhovor s Erbovou: Tomáš mi lhal do očí. Kristelová za něj dělá vše

Vlaďka Řepková Bahenská (rodným jménem Erbová) nechápe, čím si to zasloužila. V exkluzivním rozhovoru pro Expres.cz promluvila o svých pocitech, které prožívala, když jí zničehonic začaly psát a volat desítky nadržených mužů. A co prožívala, když zjistila, že za nechutnými útoky stojí právě otec jejího syna Markuse Tomáš Řepka a jeho partnerka Kateřina Kristelová.

O kauze, která aktuálně hýbe českým showbyznysem, se pro Expres.cz exkluzivně rozpovídala Vlaďka Erbová. Ta se na podzim loňského roku stala terčem hned tří inzerátů na erotických stránkách, kdy v té době neznámý pachatel nabízel jejím jménem sexuální služby. Zatímco se modelka psychicky sesypala, vyšetřovatelé se činili a na základě přímých a i nepřímých důkazů sdělili počátkem března obvinění Tomáši Řepkovi a jeho partnerce Kateřině Kristelové.

„Trvá to přes půl roku a ten půlrok pro mě byl těžký. Když zjistíš, že pachatel je táta tvého syna, člověk dojde k takovému přehodnocení a říkáš si proč, za co. Spousta lidí se rozchází, ale jsou určité mantinely lidskosti. Tady mi to chybí,“ říká v rozhovoru pro Expres.cz a pořad Telebrity Vlaďka.

Zeptali jsme se jí, zda tuší, za co si podobný útok zasloužila. Na to nám nebyla schopna odpovědět. Když jsem byla podat trestní oznámení na neznámého pachatele, první otázka byla, jestli jsem si vědoma, kdo by to mohl být. Určitě mě nenapadl můj bývalý manžel se svou současnou partnerkou. Já jsem žila několik týdnů v takové úzkosti, že jsem si říkala, co jsem komu udělala. Kdo mě může tak nenávidět, že by byl schopný něčeho takového,“ přemýšlí nahlas Řepkova exmanželka.

Na přímý dotaz jí Tomáš lhal do očí. Pořád jsem tomu nechtěla věřit. On mi neustále tvrdil, že s tím nemá nic společného. To, že Tomáš velmi často lže a věří tomu, co říká, to jsem zažila v manželství. Ale to, že je něco černé na bílém, a přesto dostáváš odpověď, že s tím nemá nic společného, tak si říkáš, že je asi opravdu nemocný.“

Erbová byla nakonec zděšená, že je něčeho podobného schopný otec jejího syna a zároveň jeho partnerka, která je sama matkou.

Ačkoliv se Kateřina Kristelová od obvinění distancovala a tvrdí, že vše jde za Tomášem Řepkou, Erbová si nemyslí, že by byl schopný něco podobného provést po technické stránce.

„Troufnu si říct, že to byl nejlepší stoper na hřišti a tam to mělo skončit. Tam měla jeho historie zůstat, aby k němu lidi vzhlíželi. Dneska je to jinak. Dělá to, co dělá. Chová se, jak se chová. Jestli něco není, tak zdatný na jakoukoliv činnost, co se telefonů a počítačů týče. Facebook jsem obstarávala já, veškeré e-maily, vyplňování složenek. Tomáš takové věci nepotřeboval dělat. Dělala to jeho první žena, dělala jsem to já a v tento moment to za něj dělá jeho současná partnerka. Tomáš k tomu nebyl nikdy veden,“ tvrdí Erbová.

Také nám potvrdila, že jí sám Řepka prozradil, že jeho jménem jí měla psát právě Kateřina Kristelová.

„Proběhl jeden hovor, kdy jsem se ho zeptala, jestli mu přijde v pořádku, že věci, které se týkají zdravotního stavu našeho syna, mi píše jeho partnerka. On mi řekl, že je jedno, kdo mi to píše. Že jde o to, že je tam to sdělení, které by mi on rád řekl,“ podporuje Erbová tímto tvrzením to, co si myslí většina veřejosti.

Že strůjcem útoku je právě Řepkova současná partnerka Kristelová.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:50 20. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  38
 • Super
  27
 • Haha
  25
 • Tvl
  15
 • Cože
  14
 • Sladký
  13
Komentáře

Mohlo by vás zajímat