jít naiDNES.cz

Gulaši opustil Erbovou: Propařil několik nocí na Stodolní a pak se rozhodl

Vlaďka Erbová a Michal Gulaši se rozešli. | foto: Koláž Expresu

Vztah Vlaďky Erbové a Michala Gulašiho je v troskách. A tentokrát definitivně. Nepomohly ani snahy krásné modelky vztah s extraligovým hokejistou zachránit. Opora Komety Brno je ve svém rozhodnutí neoblomná a zpátky k Erbové podle informací Expresu nechce!

Jak jsme vás před několika dny informovali, zatímco Tomáš Řepka v Praze nastupoval do vězení, Vlaďka Erbová v Brně řešila další vztahové kotrmelce s Michalem Gulašim.

Hokejista se zase na celý víkend vytratil z jejich brněnské vily a zamířil do Ostravy, kde měl podle našich informací upustil páru na Stodolní. A nejenže o sobě nedal své partnerce vědět, ignoroval dokonce i její hovory.

Ačkoliv se na první pohled mohlo zdát, že jde zase o Gulašiho další alkoholový tah, po jehož probuzení si bude sypat popel na hlavu a prosit Erbovou o odpuštění, po vystřízlivění přišla další rána!

Michal oznámil Vlaďce, která měla pro jeho pravidelné několikadenní tahy vždy pochopení a tiše je trpěla, drsné rozhodnutí. A to, že s ní už nechce být. A to i když mu počátkem roku Erbová odpustila nevěru, kdy ji měl podvádět s její kamarádkou.

„Michalovi je teprve 32 let a je dost nevybouřený. Chce si život užívat, a ne žít umělý rodinný život. Navíc ho všechny kauzy kolem Erbové dost unavují. V kabině si z něj kluci utahují, Vlaďka doma neustále něco řeší, a když někam vyrazí s kamarády, aby se uvolnil, je oheň na střeše. Tentokrát mu došla trpělivost a rozhodl se, že už se omlouvat nebude, protože si chce žít po svém,“ svěřil se nám zdroj z Brna s tím, že Gulaši je o svém rozchodu s Erbovou tak přesvědčený, že je dokonce rozhodnutý si nechat přetetovat písmena „ily“, která si po vzoru své dnes již expartnerky nechal před několika týdny vytetovat.

Na rozchod s Gulašim jsme se zeptali i Vlaďky Erbové. Ta nám ale odmítla situaci v Brně jakkoliv komentovat, přestože s tím doteď neměla sebemenší problém.

„Svou rodinu miluju a je pro mě svatá. Už do ní nikoho nenechám nahlédnout. O svém soukromí se už bavit nebudu. Chci mít klid,“ sdělila nám Erbová, která je podle našich informací zdrcená.

Byl to právě Michal Gulaši, který jí byl v době rozvodu s Tomášem Řepkou oporou a v posledních letech jí pomáhal s výchovou jejích dětí. Ty ho nevnímají jen jako kamaráda, Markus ho obdivuje, právě kvůli němu začal hrát hokej. Ačkoliv Gulaši její děti miluje, je údajně rozhodnutý, že to znovu zkoušet nebudou.

Přestože médii proběhla informace, že se měl hokejista z jejich společného domu odstěhovat, zatím je vše při starém. K velkému stěhování má údajně teprve dojít!

Fotogalerie

Premium

Konec dovolených u Mrtvého moře? Závrtů přibývá, turistům hrozí nebezpečí

Mrtvé moře vysychá a­ dává o­ tom svému okolí dost razantně vědět. Zvyšuje se počet míst, kam už lidé nesmějí. Kde byla...

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Úterý 22. října 2019, svátek má Sabina
EXPRES

jít naiDNES.cz