Těžký víkend Vlaďky Erbové. Schyluje se k rozchodu s Gulašim?

Vztah Michala Gulašiho a Vlaďky Erbové se schyluje ke konci. | foto: Expres.cz

Neklidný víkend měl nejen Tomáš Řepka, ale i Vlaďka Erbová. Zatímco za exfotbalistou se v pondělí zaklaply brány ruzyňské věznice, Erbové zůstaly oči pro pláč kvůli Michalu Gulašimu. Ten podle informací Expresu znovu vyrazil na tah, z něhož se nevrátil domů.

Když jsme na konci března jako první informovali, že vztah Vlaďky Erbové a Michala Gulašiho prochází kvůli jeho nevěře s její kamarádkou těžkou krizí, sypal si hokejista Komety Brno popel na hlavu a vypadalo to, že šlo o výjimečnou situaci.

„Nezlobte se, po celou dobu vztahu s Vlaďkou jsem se držel v ústraní a nevyjadřoval se k ničemu. Rozchod v našem vztahu určitě nehledejte. Nejsem sice hrdý na své přešlapy, ale jsou věci, na které nedlužím odpovědi vám ani veřejnosti, maximálně své partnerce. Vše bychom si rádi vyřešili v soukromí, které prosím respektujte. Více se k vašim otázkám nebudu vyjadřovat,“ sdělil nám před dvěma měsíci hokejista.

Nutno ale říct, že sekat dobrotu nevydržel příliš dlouho. „Mezi Vlaďkou a Michalem to zase vře. Gulaši se celý víkend neukázal doma a nedal o sobě vědět. Vůbec nevěděla, kde je a co se děje. Vypadá to na definitivní konec jejich vztahu,“ svěřil se nám náš brněnský zdroj, který je se situací v Brně velmi dobře obeznámený.

Erbová nám situaci v jejich domácnosti komentovat nechtěla. Sice ve svém vyjádření z konce března tvrdila, že ačkoliv její vztah s Gulašim nebyl vždy zalitý sluncem, chtějí být spolu a umí spolu mluvit, nyní to ale vypadá, že tuto krizi již nic nezažehná.

Pokud si Erbová bude muset sbalit své věci kvůli stěhování, je otázkou, kam půjde.

Do Mostu, kde má rodiče i zázemí, či do Prahy, kde má mnoho přátel, nebo zůstane v Brně, kde si za poslední roky jako manikérka vybudovala síť klientek? To se necháme překvapit.

Pokud Gulaši nepřijde domů s dojemným vysvětlením, kde se zdržel, dá se předpokládat, že po skončení školního roku se Vlaďka i s dětmi od hokejisty odstěhují.

Fotogalerie

Komentáře