jít naiDNES.cz

Vlaďka Erbová se po rozchodu bude stěhovat z Brna. Kam zamíří?

Vlaďka Erbová se bude muset odstěhovat z Brna do Mostu. | foto: Expres.cz

S ohledem na události posledních měsíců s tím mohla počítat, rozchod s Michalem Gulašim ale Vlaďku Erbovou zaskočil nepřipravenou. Co se nyní děje v Brně a kam se modelka i se svými dětmi přestěhuje? Víme, co se bude v následujících dnech odehrávat!

Vlaďka Erbová sice doufala, že v Michalu Gulašim našla toho pravého, po jehož boku bude navždy, události posledních měsíců jí ale měly napovědět, že tomu tak nebude.

Erbová sice Gulašiho prezentovala jako jednu ze svých největších opor, za zavřenými dveřmi se ale odehrávalo zcela něco jiného. Opora Komety Brno Vlaďce život spíše ztěžovala, rozhodně nezlehčovala.

A to nejen svými několikadenními tahy, z nichž se hokejista vracel v podroušeném stavu a tropil scény, o kterých Erbová tiše mlčela, počátkem letošního roku dokonce vyšlo najevo, že měl udržovat milostný poměr s jednou z jejích kamarádek.

Ačkoliv si poté Gulaši sypal popel na hlavu a tvrdil, že mu jde především o to, aby mu Erbová odpustila, což se také stalo, před několika dny se ukázalo, jak vážně svá slova mínil. Znovu se na několik dní vytratil a po svém návratu svých činů, na rozdíl od předešlých alkoholových tahů, nelitoval.

V Brně se tak schyluje k velkému stěhování. A s ohledem na to, že Gulaši v Kometě Brno podepsal smlouvu na další dva roky, bude si muset kufry sbalit právě Erbová a její dvě děti. A v jihomoravské metropoli modelka zůstat nehodlá.

Podle informací Expresu se bude stěhovat do Mostu, kde vlastní hned několik bytů. Do té doby bude prý Gulaši, který v pronajatém domě zůstává, přespávat po kamarádech. 

„Dokud budou děti chodit do školy, budou v Brně, pak se přestěhují do Mostu. Nejenže ví, že by život v Praze sama neutáhla, navíc tam má rodinu a zázemí. A to bude potřebovat. Jelikož si jako nehtařka za poslední roky v Brně vybudovala velkou síť klientek, hodlá tam za prací pravidelně dojíždět. Ví, že to bude náročné, ale jelikož jí jak Tomáš Řepka, tak i Zdeněk Bahenský dluží statisíce na alimentech a nepočítá s tím, že by najednou začali platit, bude se muset ohánět, aby své děti a sebe uživila,“ prozradil nám náš zdroj.

Erbovou tak nyní čeká velké zařizování. Nejenže bude muset zařídit nový byt, ale navíc se bude muset postarat o přestup svých dětí na některou z mosteckých základních škol. S ohledem na to, že tam vyrůstala, nebude problém vybrat tu nejlepší.

Snad si Vlaďka s dětmi na život v Mostě, který proslavil stejnojmenný seriál Petra Kolečka, zvyknou.

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Deset dní a Slavia mohla zmizet. Miliardář Šimáně exkluzivně vypráví

Jiří Šimáně, jeden z nejbohatších Čechů, koupil před pěti lety zadluženou Slavii. Klub nad propastí. Ta stejná Slavia,...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Komentáře