jít naiDNES.cz

Drsný narozeninový vzkaz pro Erbovou. Tohle Gulašimu neodpustí!

Vlaďka Erbová slavila narozeniny, Gulaši jí místo dárku poslal drsný vzkaz. | foto: Instagram

Nejsmutnější narozeniny má za sebou modelka Vlaďka Erbová. Ta sice minulý pátek oslavila 38. narozeniny, musela se ale obejít bez Michala Gulašiho, který jí byl v posledních letech velkou oporou. A nejen to! Místo gratulací jí opora Komety Brno poslala drsný vzkaz!

Jak jsme vás informovali, vztah Vlaďky Erbové a Michala Gulašiho je v troskách. Krátkovlasá modelka se ho sice snažila zachránit, Gulaši její prosby o návrat nevyslyšel a rozhodl se k Erbové, která kvůli němu opustila Tomáše Řepku, nevrátit.

Erbová se svými dětmi sice stále obývá jejich pronajatou brněnskou vilu, podle informací Expresu by tam měla pobývat jenom do chvíle, než se jí v Mostě zrekonstruuje byt, do něhož by se měla modelka v průběhu srpna stěhovat.

Nutno říct, že nyní by si možná přála, aby k tomu došlo co nejdříve. V brněnské vile, do které si Gulaši má prý chodit jenom pro své osobní věci, a jinak přebývá u kamaráda, se musí cítit jako nevítaný host. V posledních dnech dvojnásob.

Zatímco ona totiž chystala oslavu svých narozenin, Gulaši její velký den zcela ignoroval a s kamarádem odjel na dovolenou. A právě ze slunné pláže jí zaslal drsný vzkaz.

„Krásné být pryč,“ napsal ke snímku se svým nejlepším kamarádem, u kterého by měl dokonce i v posledních týdnech bydlet.

A jeho vzkaz je jednoznačný. Hokejista Komety Brno se nemůže dočkat, až se bude moct vrátit zpátky do vily, která mu je již několik let domovem.

Fotogalerie

Komentáře