jít naiDNES.cz

Husu ze sebe dělat nebudu, jsem chytrá holka, vzkázala Erbová těm, kdo jí radí

Takhle vypadá (opět nalezené) štěstí. | foto: Instagram Vlaďky ErbovéProfimedia.cz

Modelka Vlaďka Erbová (37), která nedávno řešila údajnou nevěru a bohatý společenský život svého partnera Michala Gulašiho (32), za vším udělala tlustou čáru a život jde dál. Hokejistovi, jenž přešlápl, zdá se, odpustila a dala ještě jednu šanci. To se nelíbí jejím fanynkám, které by takového muže hnaly z domu. Kráska jim poslala jasný a všeříkající vzkaz.

„Přeju vám štěstí. Nedělejte ze sebe husu a nelámejte to přes koleno. Nejhorší je si něco nalhávat,“ vzkázala Vlaďce Erbové pod snímek partnerské idylky s Michalem Gulašim jedna z jejích sledujících na Instagramu.

„Husu ze sebe dělat nebudu,“ reagovala známá kráska, která nedávno řešila údajnou nevěru svého přítele.

Postupně se přidaly další dámy, které dobře míněnými radami a postřehy nešetřily a nabízely vhodná řešení partnerských krizí, nevěr a přešlapů.

To už modelce pomalu, ale jistě začala docházet trpělivost. Zpočátku se držela, v závěru toho na ni asi bylo moc. Není divu, že k celé věci zaujala jasné a všeříkající stanovisko.

„Aha, že jsem si vás u nás doma nevšimla. Holky, nemějte starost, jsem velká a chytrá holka,“ shrnula „rady a porady“ Vlaďka, jež před nedávnem znovu nalezené partnerské štěstí pro jistotu stvrdila společným tetováním.

S Gulašim si na předloktí nechali vytetovat písmena „ily“, tedy I love you. „Jen Michal má jiné ukončení, protože jde na rukávy,“ doplnila Erbová. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat