Pondělí 15. dubna 2024, svátek má Anastázie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Drsná dohra Prostřena: Velká p*del, smrad, lži a z ostudy kabát! Binias válčí s Pojkarovou

  Monika Binias řekla, co si myslí o Marii Pojkarové. | foto: Koláž Expresu

  Měl to být pohodový týden plný chutného jídla a klidného klábosení. Místo uvolněné nálady ale byly na programu hádky, intriky i nechutné momenty! Navíc se zdá, že poslední VIP Prostřeno bude mít ještě dohru! Zpěvačka Marie Pojkarová (67) totiž uvedla, že Sámer Issa (37) a Monika Binias (50) se během jejího večera chovali velmi nevhodně a důležitou roli v tom měl hrát alkohol. Netrvalo dlouho a s drsnou reakcí přispěchala manželka hokejisty Petra Biniase. „Pojkarová lže, jako když tiskne. Co ji k tomu vede? Asi to, že už nikoho nezajímá,“ sdělila Expresu Monika Binias.

  Televize Prima minulý týden odvysílala speciální VIP Prostřeno, kde hlavní roli hrály více či méně známé tváře českého showbyznysu. U jednoho stolu usedli Monika Binias, Marie Pojkarová, Sámer Issa, Jaro Smejkal a Richard Sacher.

  Zejména poslední jmenovaný se během všech večerů choval jako šílenec. Po Smejkalovi hodil olivou, všem dával záměrně málo bodů, neustále trousil nemístné vtipy a během „šmejdění“ se před ostatními svlékal.

  Expresu Sacher minulý týden přiznal, že to všechno byla jen promyšlená taktika a snaha vyvolat rozruch ve společnosti.

  „Něco takového jsem nečekal. Teď jenom sleduji, co se děje, a nestačím zírat. Když člověk udělá seriózní projekt, zajímá to jen určitý okruh lidí. Když si ale začnete hrát na debila a chováte se hrozně, je z vás hned hvězda. Prostě to funguje a já jsem v tom vážně dobrý,“ svěřil se nám Sacher, jemuž prý nyní někteří lidé vyhrožují.

  Ve VIP speciálu Prostřena zkusí štěstí i Richard Sacher.

  Několik dní po odvysílání posledního dílu vystrčila růžky i zpěvačka Marie Pojkarová, která podle našich informací stála za tím, že se do pořadu dostal její kamarád Sacher.

  Autorka hitu „Pejskové se koušou“ uvedla, že během jejího večera se velmi nevhodně choval zpěvák Sámer Issa a hlavně Monika Binias, která údajně urazila její dceru Petru.

  „Když se Petra přiblížila k televizi, Binias prohlásila, že má velkou p*del a že smrdí. To urazilo Petru a hlavně mě. V tomto okamžiku mi madam Binias úplně vypadla z oka. Seděla přitom na posteli mojí dcery a vedle ní ležel Sámer v botách a spal. Vypil totiž dvě flašky vaječného koňaku a k tomu celou lahev campari,“ řekla Pojkarová pro eXtra.cz.

  Ve VIP speciálu Prostřena zkusí štěstí také Marie Pojkarová.

  Binias: Pojkarová lže! Asi jí vadí, že nikoho nezajímá

  Redakce Expresu kontaktovala zmíněnou Moniku Binias. Ta se slovům Marie Pojkarové vysmála!

  „Pojkarová lže, jako když tiskne. Je mi ale úplně u zadku, co ta paní plácá. Co ji k tomu vede? Asi to, že nikoho už nezajímá,“ sdělila nám na úvod Monika Binias, která se pak zastala i svého kamaráda Sámera.

  „Sámer skoro nic nepil, a to po celou dobu natáčení. Všechno bylo reálné, bohužel i chování paní Pojkarové i toho druhého (Richarda Sachera, pozn. red.). Sámer i Jaro se chovali super, my tři jsme bordel určitě nedělali. Byli jsme v pohodě. Ten, kdo má z ostudy kabát, jsou ti dva,“ uvedla exmanželka podnikatele Michala Štiky.

  Hvězdné Prostřeno tentokrát vsadilo na hvězdy bulváru. Svoje štěstí zkusí i...

  Nabízí se otázka, zda Monika Binias, Jaro Smejkal a Sámer Issa budou řešit chování Richarda Sachera a Marie Pojkarové například právní cestou. Tuto možnost ale Monika rázně smetla ze stolu.

  „My tři se rozhodně nebudeme bránit. Není ani důvod. Mě osobně ty dva vůbec nezajímají. Ať si křičí ta svá zoufalství a hnusné lži třeba do vesmíru. Nikoho to nezajímá, za týden o nich nikdo nebude vědět,“ dodala na závěr Monika Binias.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 8:26 čtvrtek 1. června 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   36
  • Trapas
   8
  • Tvl
   7
  • Super
   6
  • Cože
   3
  • Sladký
   3