Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Sacher z Prostřena: Hra na debila kvůli číslům! Sláva z toho nebude, další útok na Moniku

  Richard Sacher promluvil nejenom o Monice Binias. | foto: Koláž Expresu

  Po ostatních soutěžících házel jídlo, během „šmejdění“ si sundal tričko a všem záměrně dával minimum bodů. Novinář Richard Sacher se v pořadu Prostřeno postaral o show, jakou televizní diváci nepamatují. Nebýt něho, nejspíše by to tento týden byla pěkná nuda. V rozhovoru s redaktorem Expresu Sacher přiznal, že mu někteří lidé nyní vyhrožují, a uvedl, proč je podle něj Monika Binias lhářka. „Závažným způsobem o mně lhala, u stolu se přitom nechutně chovala ona,“ uvedl Sacher, který je štěstím bez sebe, že ho lidé teď tolik řeší.

  Ještě nedávno Richarda Sachera znali jen jeho blízcí. Nyní se ale novinář na Facebooku chlubí, že je tento týden na internetu vyhledávanější než některé celebrity, například Agáta Hanychová. Důvodem je Richardovo šílené chování v pořadu Prostřeno. Krev pije nejen soutěžícím, ale i televizním divákům.

  „Něco takového jsem nečekal. Teď jenom sleduji, co se děje, a nestačím zírat. Když člověk udělá seriózní projekt, zajímá to jen určitý okruh lidí. Když si ale začnete hrát na debila a chováte se hrozně, je z vás hned hvězda. Prostě to funguje a já jsem v tom vážně dobrý,“ svěřil se Expresu Sacher, jemuž prý nyní někteří lidé vyhrožují.

  Na sociální síti novinář sdílí videa i články týkající se jeho účasti v kuchařské show, kde se choval jako smyslů zbavený. V jednom z příspěvků Sacher také naznačuje, že možná došlo ke zmanipulování diváckého hlasování a on tak neměl šanci vyhrát.

  „Hodně lidí psalo, že jim nešlo dát mi hlas. Já osobně hlasování neřeším a ani nekontroluji, jen mě to zarazilo. Pevně doufám, že jsou za tím technické problémy, a ne podvodné jednání,“ řekl nám Sacher.

  Fakt, že televize Prima evidovala malý technický problém, Expresu potvrdila mluvčí Klára Kotábová.

  „V pondělí došlo k několikaminutovému výpadku hlasovacího systému pořadu Prostřeno. S dodavatelem jsme ihned vyřešili jeho zprovoznění, věříme, že průběh diváckého hlasování tak ovlivněný být nemohl,“ uvedla mluvčí.

  Sacher: Monika Binias lže! U stolu řešila sex ona, byla nechutná

  Co se týče střípků ze zákulisí natáčení VIP Prostřena, Sacher nejprve nechtěl být konkrétní a zmiňoval vysokou pokutu, jež by mu hrozila za případné vyzrazení informací.

  „Monika Binias i Sámer Issa tohle opakovaně porušili a hrozí jim smluvní pokuty. Já vydám v pátek prohlášení k celému natáčení. Do té doby nemůžu. Bude to rozuzlení všeho, co se tam odehrálo a ještě odehraje,“ svěřil se nám Sacher, který pak ale leccos prozradil.

  Není tajemstvím, že si Sacher u stolu vůbec nesedl s již zmíněnou Monikou Binias. Ta o něm v rozhovoru s redaktorem Expresu řekla, že u stolu vyprávěl detaily ze svého intimního života, což bylo ostatním lidem velmi nepříjemné.

  Proti tomu se Sacher rázně ohradil a Moniku Binias už řeší se svými právníky.

  „Monika Binias vašemu serveru o mně lhala, a to závažným způsobem. Předal jsem článek svojí právničce. To, co o mně řekla, přitom dělala u stolu ona. Neustále mluvila o sexu a nutila nás to poslouchat. Nemohli to odvysílat, televize by dostala pokutu od Rady pro televizní a rozhlasové vysílání. Dělo se to hlavně během večeře u Sámera,“ překvapil Richard Sacher.

  „Nechci být jako ona, nebudu to prozrazovat, ale bylo to nechutné. To, co ona o mně řekla, mě naštvalo a dělá mi to problémy. Sexuální pomluvy na internet nepatří, a hlavně já nic takového neudělal,“ dodala nejkontroverznější postava VIP Prostřena.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:28 pátek 26. května 2023. Anketa je uzavřena.

  • Super
   26
  • Haha
   24
  • Trapas
   24
  • Tvl
   10
  • Sladký
   6
  • Cože
   3
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...