Úterý 7. února 2023, svátek má Veronika
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Bizarní Prostřeno má dohru: Slavoman Sacher hrozí žalobou! Binias: Richarde, boj se!

  Měl to být klidný týden plný zábavy a dobrého jídlo. Místo toho ale padají drsné vzkazy a výhrůžky, a dokonce slova o žalobě! Účastník speciálního VIP Prostřena Richard Sacher (48) veřejně pohrozil své sokyni Monice Binias (50), že její chování bude řešit s právníky. Exmanželka podnikatele Michala Štiky ale Expresu naznačila, že je to právě Sacher, kdo by se měl obávat toho, že skončí brzy před soudem. „Ať se Richard bojí žaloby od jiných lidí na svou osobu,“ vzkázala Monika, která nám pak detailně popsala, co si o Sacherovi myslí.

  Když televize Prima oznámila, jaké známé osobnosti budou tento týden vařit ve speciálním díle kuchařské show Prostřeno, bylo všem jasné, že o zábavu a bizarní momenty nebude nouze.

  O největší show se u stolu zatím postaral naprosto neznámý novinář a spisovatel Richard Sacher, který po lidech hází jídlo a chová se jako šílenec. Jeho trapné a buranské chování je nepříjemné nejen televizním divákům, ale také hostům.

  Hvězdné Prostřeno tentokrát vsadilo na hvězdy bulváru.

  Ve druhém díle mu napadením pohrozili jinak mírumilovní zpěváci Sámer Issa a Jaro Smejkal. „Ještě jednou a vynesu tě v zubech,“ řekl Sacherovi potetovaný hudebník, jemuž se vůbec nelíbilo, že po něm Richard hodil kus jídla.

  Ještě větší válka se rozjela mezi Sacherem a Monikou Binias, která nám v nedávném rozhovoru popsala zákulisí natáčení VIP Prostřena.

  „Vyhodila jsem ho od stolu. Dokonce třikrát. Vždycky se ale vrátil. Je jasné, že se chtěl jenom proslavit, bohužel za každou cenu,“ sdělila Expresu Monika Binias.

  „Choval se naprosto šíleně. Kapal ostatním vosk do jídla, svlékal se, a aby toho nebylo málo, u stolu barvitě popisoval i sexuální praktiky, které provozoval se svými partnery,“ dodala manželka hokejisty Petra Biniase, která se nám také svěřila, že Sacher v pořadu vůbec neměl účinkovat.

  Podle Binias se slavoman Sacher dostal do show jen kvůli přátelství se zpěvačkou Marií Pojkarovou, která je tento týden v Prostřenu také a údajně si u produkce pořadu účast svého kamaráda vyprosila.

  Původně měl na jeho místě být Marian Vojtko, s nímž by si ostatní členové party rozuměli o poznání více než se Sacherem, který pro pár minut slávy udělá cokoliv.

  Sacher hrozí žalobou, Binias ho varuje: Richarde, boj se!

  Důkazem o jeho „slavomanství“ budiž fakt, že Sacher po uveřejnění rozhovoru Moniky Binias pro Expres.cz začal na Facebooku prohlašovat, že celou věc nenechá být a bude exmanželku podnikatele Michala Štiky řešit s právníky.

  „Chci upozornit na to, že paní Binias v tomto článku lže, jako když tiskne. Jsou to obvinění hodná žaloby, takže tento článek předávám právníkovi,“ napsal na Facebooku Sacher, který nám pak potvrdil, že žalobu myslí vážně.

  „Paní Binias na vašem serveru o mně lhala, a to závažným způsobem. Předal jsem článek svojí právničce,“ uvedl Sacher pro Expres.cz.

  Richard Sacher hrozí žalobou. Naštvalo ho vyjádření Moniky Binias pro Expres.cz.

  O reakci jsme poprosili Moniku Binias, která se Sacherovi pohotově vysmála. „Ať se hlavně bojí žaloby jiných lidí na svou osobu,“ uvedla na úvod Monika Binias.

  „To, co jsem řekla, je pravda a potvrdili to Marian Vojtko i Bohuš Matuš. Byli produkcí pořadu osloveni, ale z časových důvodů se nemohli zúčastnit a Prima to ví. Nevím, koho by žaloval, protože on už by všechny nas*al tak moc, že by ho žalovali jiní. Já se tím člověkem už nebudu zabývat. Jsou to výkřiky do tmy. Nevím, o čem diskutuje. Je mi úplně jedno, co dělá a proč. Nikoho to nezajímá,“ dodala maminka Charlotty Štikové a Ornelly Koktové.

  Těžko však očekávat, že tímto celý konflikt skončí. Ten nejtřaskavější díl, v němž bude vařit právě Monika Binias, která během večera Sachera třikrát vyhodí od stolu, televize Prima odvysílá v pátek. Je jasné, že největší peklo přijde právě po něm.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Učitelka zveřejňovala nahé fotky na OnlyFans. Fotila se na záchodech školky

  Učitelka ze školky zveřejňovala nahé fotky na OnlyFans. Její kolegové to zjistili a dostala padáka. Zrušen jí byl však...

  Kriminalista Karel Tichý: Jestli se Radovan Krejčíř vrátí, budu první mrtvý

  Premium Podle Karla Tichého už dříve Radovan Krejčíř vyslal signál, že chce zpátky do Česka. A byl za to ochotný vysvětlit...

  Trable s láskou v posteli. Když chce jeden z partnerů víc než ten druhý

  Premium „Ty už mě nemiluješ! Vůbec tě nevzrušuju!“ protne noční ticho výčitka ostrá jako břitva a následuje vzlykot, nad nímž...

  Závislost na alkoholu? Při odvykání můžete vidět bílé myši, vysvětluje odbornice

  Premium Dvě skleničky vína ještě neznamenají závislost na alkoholu. „Aby člověk mohl být označen za závislého, musí splnit...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 7. února 2023, svátek má Veronika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz