Pondělí 17. června 2024, svátek má Adolf
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Bizarní Prostřeno má dohru: Slavoman Sacher hrozí žalobou! Binias: Richarde, boj se!

  Měl to být klidný týden plný zábavy a dobrého jídlo. Místo toho ale padají drsné vzkazy a výhrůžky, a dokonce slova o žalobě! Účastník speciálního VIP Prostřena Richard Sacher (48) veřejně pohrozil své sokyni Monice Binias (50), že její chování bude řešit s právníky. Exmanželka podnikatele Michala Štiky ale Expresu naznačila, že je to právě Sacher, kdo by se měl obávat toho, že skončí brzy před soudem. „Ať se Richard bojí žaloby od jiných lidí na svou osobu,“ vzkázala Monika, která nám pak detailně popsala, co si o Sacherovi myslí.

  Když televize Prima oznámila, jaké známé osobnosti budou tento týden vařit ve speciálním díle kuchařské show Prostřeno, bylo všem jasné, že o zábavu a bizarní momenty nebude nouze.

  O největší show se u stolu zatím postaral naprosto neznámý novinář a spisovatel Richard Sacher, který po lidech hází jídlo a chová se jako šílenec. Jeho trapné a buranské chování je nepříjemné nejen televizním divákům, ale také hostům.

  Hvězdné Prostřeno tentokrát vsadilo na hvězdy bulváru.

  Ve druhém díle mu napadením pohrozili jinak mírumilovní zpěváci Sámer Issa a Jaro Smejkal. „Ještě jednou a vynesu tě v zubech,“ řekl Sacherovi potetovaný hudebník, jemuž se vůbec nelíbilo, že po něm Richard hodil kus jídla.

  Ještě větší válka se rozjela mezi Sacherem a Monikou Binias, která nám v nedávném rozhovoru popsala zákulisí natáčení VIP Prostřena.

  „Vyhodila jsem ho od stolu. Dokonce třikrát. Vždycky se ale vrátil. Je jasné, že se chtěl jenom proslavit, bohužel za každou cenu,“ sdělila Expresu Monika Binias.

  „Choval se naprosto šíleně. Kapal ostatním vosk do jídla, svlékal se, a aby toho nebylo málo, u stolu barvitě popisoval i sexuální praktiky, které provozoval se svými partnery,“ dodala manželka hokejisty Petra Biniase, která se nám také svěřila, že Sacher v pořadu vůbec neměl účinkovat.

  Podle Binias se slavoman Sacher dostal do show jen kvůli přátelství se zpěvačkou Marií Pojkarovou, která je tento týden v Prostřenu také a údajně si u produkce pořadu účast svého kamaráda vyprosila.

  Původně měl na jeho místě být Marian Vojtko, s nímž by si ostatní členové party rozuměli o poznání více než se Sacherem, který pro pár minut slávy udělá cokoliv.

  Sacher hrozí žalobou, Binias ho varuje: Richarde, boj se!

  Důkazem o jeho „slavomanství“ budiž fakt, že Sacher po uveřejnění rozhovoru Moniky Binias pro Expres.cz začal na Facebooku prohlašovat, že celou věc nenechá být a bude exmanželku podnikatele Michala Štiky řešit s právníky.

  „Chci upozornit na to, že paní Binias v tomto článku lže, jako když tiskne. Jsou to obvinění hodná žaloby, takže tento článek předávám právníkovi,“ napsal na Facebooku Sacher, který nám pak potvrdil, že žalobu myslí vážně.

  „Paní Binias na vašem serveru o mně lhala, a to závažným způsobem. Předal jsem článek svojí právničce,“ uvedl Sacher pro Expres.cz.

  Richard Sacher hrozí žalobou. Naštvalo ho vyjádření Moniky Binias pro Expres.cz.

  O reakci jsme poprosili Moniku Binias, která se Sacherovi pohotově vysmála. „Ať se hlavně bojí žaloby jiných lidí na svou osobu,“ uvedla na úvod Monika Binias.

  „To, co jsem řekla, je pravda a potvrdili to Marian Vojtko i Bohuš Matuš. Byli produkcí pořadu osloveni, ale z časových důvodů se nemohli zúčastnit a Prima to ví. Nevím, koho by žaloval, protože on už by všechny nas*al tak moc, že by ho žalovali jiní. Já se tím člověkem už nebudu zabývat. Jsou to výkřiky do tmy. Nevím, o čem diskutuje. Je mi úplně jedno, co dělá a proč. Nikoho to nezajímá,“ dodala maminka Charlotty Štikové a Ornelly Koktové.

  Těžko však očekávat, že tímto celý konflikt skončí. Ten nejtřaskavější díl, v němž bude vařit právě Monika Binias, která během večera Sachera třikrát vyhodí od stolu, televize Prima odvysílá v pátek. Je jasné, že největší peklo přijde právě po něm.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:49 čtvrtek 25. května 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   53
  • Trapas
   44
  • Super
   11
  • Tvl
   11
  • Sladký
   7
  • Cože
   4

  Tajemství přátelství Ornelly s Hanychovou: Jsou věci, o kterých se nikdy bavit nebudeme!