jít naiDNES.cz

Naše manželství zničily drogy! Vilma Cibulková otevřeně o rozchodu s Etzlerem

Drogovou závislost dcery Vilmy Cibulkové řešil i Miroslav Etzler. | foto: Profimedia.cz

Když se před šesti lety provalilo, že je manželství Miroslava Etzlera a Vilmy Cibulkové v troskách, naznačovalo se, že v tom má prsty jeho tehdejší mladičká milenka Radka Pavlovčinová. A jeden z partnerů tyto teorie nevyvracel. Po letech se ukázalo, že bylo vše jinak. Sama herečka totiž přiznala, že se odcizili díky drogové závislosti její dcery.

Vilma Cibulková a Miroslav Etzler patřili k nejdokonalejším párům českého showbyznysu. Jejich lásku jim všichni záviděli a měli ji na rozdávání. Něco se ale zlomilo a manželé šli každý svou cestou.

A Cibulková nyní prozradila pravý důvod jejich rozchodu. Kámenem úrazu byla drogová závislost její dcery Šimony. „Tehdy se to týkalo i mého bývalého partnera Mirka Etzlera, který k něčem takovému přišel jako slepý k houslím. A přestože Šimonka nebyla jeho biologické dítě, zachoval se jako by byl její vlastní otec. Zápasil s tím stejně jako já. Velmi obdivuhodně. Vedlo to ale samozřejmě k tomu, že se naše cesty oddělily,“ svěřila se v rozhovoru pro týdeník Téma.

Podle ní to nemohlo dopadnout jinak. Devadesát procent manželských párů se v téhle situaci rozvede. Dokonce je to taková morová rána, že dokáže rozežrat úplně všechny vztahy, s prarodiči i sourozenci. Najednou jste ten, který má „rakovinu“. Lidé se k vám začnou chovat jinak. Odvracejí se, litují vás. Čím méně do toho vidí, tím víc se do vás distancují,“ říká herečka.

Ta dokonce otevřeně popsala, jak se k celé situaci postavil biologický otec Šimony. Na rozdíl od Etzlera nebyl pro Vilhelmovou příliš velkou oporou. „Nechtěl s tím mít nic společného. Je s ní rád, když je v plném rozkvětu, když je to hezké. To ale není výčitka. Tím, že veškeré rodičovské povinnosti ponechal na počátku na mně, mi vyjádřil největší důvěru. Mám ho ráda a Šimonka si nás obou váží stejně,“ ukončila herečka, která dodnes Etzlera považuje za jednoho ze svých nejbližších přátel. A možná i proto, jak se zachoval v době, kdy potřebovala pomoct překonat démony její milované dcerky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:08 15. srpna 2017. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  43
 • Super
  32
 • Tvl
  15
 • Cože
  14
 • Haha
  13
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat