Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Tak co, Vildo, bude StarDance? Oblíbenec diváků z Love Islandu jako mistr ČR má co nabídnout

  Jestli je někdo, kdo se v reality show Love Island stará o zábavu a aspoň nějakou akci, je to rozhodně momentálně nejoblíbenější zrzek Česka, jednadvacetiletý Vilém Šír. Tanečník z Olomouce toho v uzavřené vile musel vystřídat dost, než se dostal se svou partnerkou Nikol Treterovou (22) do finále, kde čekají dva miliony korun. Pokud na ně nedosáhne, smutnit nemusí, on rozhodně nemusí mít obavy z toho, že by mu účast v soutěži nepomohla.

  Jestli jste doposud nebyli na zrzky, určitě jste museli změnit názor poté, co začala reality show Love Island. V ní se divákům, tedy spíše divačkám, představil jednadvacetiletý tanečník z Olomouce Vilém Šír, který je sice na holky a dost jich ve vile na Kanárských ostrovech vystřídal, než si sáhl na finále s Nikol Treterovou, ale ve skutečnosti je jeho největší láskou Petr Havránek (25), protože tihle dva bez sebe nedají ani ránu.

  Legraci si z jejich buddy love dělá už i produkce Love Islandu, která pro komentátora show Vojtu Drahokoupila píše hlášky stavěné jim dvěma na tělo. Je pravda, že nebýt Vildy v soutěži, rozhodně by ubylo zábavy. Rozhodně je tam jediný, kdo se nehodlá celou soutěží jen tak proválet a jen si ji odbýt tím, že s někým bude a to mu stačí.

  Vilém naopak toho má za sebou celkem dost, byl v páru s Laurou, s vypadnutou Mishalou, s vypadnutou Simonou, s vypadnutou Mirkou Pikolovou. Nakonec zakotvil s Nikol Treterovou, která si pro něj do vily vyloženě přišla. Hned po svém nástupu, kdy se tam zjevila jako nová bombshell, všem sdělila, že má jasno, a nekompromisně si tanečníka z Olomouce sebrala pro sebe.

  Jemu to rozhodně ani v nejmenším nevadilo a s Nikol si vybudoval pozici velmi silného páru, který nejenže přestál všechny pokusy o rozdělení, ale zabodovali u diváků hlavně svou bezprostředností. Většina sympatií lidí u televize ale leží na něm, Vilém nezkazí nic, co se na něj kdy nachystalo. 

  Dokonce ani během mimořádně trapného okamžiku, kdy tvůrci show bůhvíproč do vily pozvali Kazmu, aby tam jakože dělal humor, ale byla z toho akorát tak mimořádná pachuť. Nápady vyčpělý Kazma dostal za úkol Vildovi a Nikol dirigovat jejich první rande a nutil Viléma, aby jí řekl, že ji miluje, což se nelíbilo ani Nikol, ani divákům reality show.

  Kromě toho, že platí za vrchního baviče, což je upřímně řečeno pro dámy více sexy než jen playboy s omezenou nabídkou pouhých svalů, málokdo si bez něj dokáže představit ranní rozcvičky, které dychtivě vede, a všechny taneční lekce, jež byly ve vile k mání.

  V Olomouci, kde Vilém žije a kde učí standardní a latinskoamerické tance, má zřejmě pohodlný život, ale teď, co se dal dohromady s Nikol žijící v Praze, možná bude muset dojít k nějakému kompromisu, aby jim vztah venku mimo zdi vily vydržel. Oba se zdají k tomu svolní, nicméně bude to hlavní město, kam se Vilém přestěhuje za Nikol, anebo to bude moravská metropole, kam bude muset za ním odejít ona?

  Je téměř jisté, že Vilda se o svou budoucnost po skončení Love Islandu nebude muset bát, udělal si jméno před veřejností a dá se očekávat, že o jeho taneční kurzy teď bude větší zájem. Na druhou stranu by byla škoda, kdyby zůstal jen u toho, nemá evidentně problém s každým vyjít a zároveň se nebojí bez okolků říct, co si myslí, jak jsme se v Love Islandu mohli kolikrát přesvědčit, což je důležitý předpoklad k tomu vést lidi nebo jim něco předat.

  A kdoví, možná by jednou mohl skončit jako nová tvář oblíbeného pořadu v České televizi, který během sobotních večerů pravidelně láká k obrazovce celé generace diváků.

  Jako mistr České republiky v latinskoamerických tancích a vicemistr v deseti tancích by mohl oživit celkem neměnnou sestavu tanečníků ve StarDance, kam sice také přicházejí noví učitelé, ale povětšinou vídáme stejné tváře.

  Přestože je tolik oblíbená StarDance přehlídkou zejména elegantní zábavy a má punc galantního večera, diváci si i tam považují účastníků, kteří mají smysl pro humor, neberou soutěž příliš vážně, ani když jsou to profesionálové, a vědí, jak udržet zájem diváků.

  To Vilém Šír rozhodně všechno má, protože jinak by v Love Islandu nevydržel až do finále sám od sebe. V soutěži, v níž je smyslem stvořit vztah, který vás má dovést až k výhře, je určitě na škodu, když jste nuceni procházet střídáním partnerek, protože pak je nasnadě se domnívat, že strategie párování je pouze o tom prodrápat se do dalšího kola.

  Jestli má Vilém šanci na výhru, to je těžko říct, ale určitě je záhodno věřit tomu, že by tam podle diváckých hlasů zůstal do konce, i kdyby tam byl celou dobu sám. Královen dělících se tam o přízeň diváků je dost, ale skutečný king je tam jen jeden.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

  Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

  Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

  Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

  Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

  Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 7. prosince 2021, svátek má Ambrož, Benjamin
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Volby
 • Speed
 • jít naiDNES.cz