Kerekes během premiéry Milady utekla ze sálu: Bylo to pro mě příliš emotivní!

Vica Kerekes odešla z kinosálu. | foto: expres.cz: Tilen Vajt, Jiří Pitrof, Ladislav Křivan

V úterý večer měl premiéru film Milada, ve kterém si zahrálo nespočet známých hvězd. Jednu z hlavních rolí měla i slovenská kráska Vica Kerekes (36), jež po deseti minutách opustila kinosál. Proč?

Herečka Vica Kerekes všechny překvapila svým chováním na premiéře filmu Milada. Ačkoli měla jednu z hlavních rolí, po deseti minutách odešla ze sálu s tím, že se na film nedokáže dívat.

,,Víte, bylo to pro mě tak moc silné a emoční, že jsem to nedokázala sledovat. Ale ne ve špatném slova smyslu... To natáčení bylo tak nádherné, tak moc hezké, že se mi všechno vybavilo a najednou jsem byla smutná, že už je po všem,“ svěřila se nám Kerekes, která prý takové natáčení snad nikdy nezažila.

„Ti lidé byli úžasní. Navíc jsem měla příležitost setkat se s dcerou Milady Horákové, což pro mě bylo velmi obohacující. Ona je neuvěřitelně pokorný a skromný člověk, a ačkoli mohla do natáčení mluvit, nedělala to. Měla k práci nás všech obrovský respekt,“ dodala s tím, že právě Jana Kánská jí velmi s rolí sestry Věry pomohla.

Vica Kerekes s dcerou Milady Horákové Janou.

Vica Kerekes s dcerou Milady Horákové Janou.

„Prý to byla žena, která milovala módu, ráda se hezky oblékla a upravila. Byla výrazná a muži ji měli rádi. Jenže toho všeho se musela později vzdát a zastoupit roli matky Jany. To pro mě bylo velmi přínosné, protože jsem se na svou postavu mohla dívat zase trochu jinak. Paní Jana mi u natáčení velmi pomohla,“ uzavřela Kerekes, která se prý stále nemůže přestat radovat z toho, že se stala součástí filmu o oběti justiční vraždy během komunistických politických procesů v 50. letech minulého století.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 2. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  7
 • Super
  6
 • Haha
  4
 • Cože
  3
 • Sladký
  3
 • Tvl
  3
Komentáře