jít naiDNES.cz

Agáta už obráží mejdany! 3 možné scénáře, jak dopadnou Agáta s Jakubem

V rodině Agáty Prachařové to teď pořádně vře. | foto: Profimedia.cz/Pavel Dvořák/Tilen Vajt

U Agáty (33) a Jakuba Prachařových (35) to vypadá na hodně těžkou krizi, kterou jejich manželství ještě nezažilo, i když ani jeden z nich nikdy nebyl svatý. Herec se odstěhoval ze společného hnízdečka lásky, zrovna když tam nikdo nebyl. Agáta místo oplakávání rozbitého vztahu vyrazila na párty. Jak vůbec může toto manželství skončit? Přinášíme vám tři možné scénáře.

Herec Jakub Prachař se týden neobjevil doma, odletěl si do Londýna na fotbal, pak byl s kamarády na horách, kde to byla jedna velká párty. O manželce Agátě a asi ani o dětech nechtěl slyšet. Užíval si nabyté svobody. 

Teď se ale vrátil do reality, aby se do svého domu vkradl jako zloděj, a když byla Agáta s dětmi pryč, využil toho okamžiku a šel si sbalit svých pár švestek.

Modelka celou smutnou situaci pojala po svém. Místo plakání si do klína a sebelitování vyrazila na párty časopisu, pro nějž fotí. Dávala do instastories jeden příspěvek za druhým, aby ukázala, že je v pohodě, a manželovi vzkázala, že ona sama rozhodně nezůstane. Ale nebyla to jen přetvářka, aby i sama sebe přesvědčila, že všechno bude zase dobré? 

1.Rozvod

V rodině Agáty Prachařové to pěkně vře.

V rodině Agáty Prachařové to pěkně vře.

Jednou z možností, jak jejich divoký vztah dopadne, je samozřejmě zrušení jejich svazku. Takovou krizi, kterou zažívají teď, ještě nikdy nezažili, vypadá to hodně vážně. Partneři si posílají drsné vzkazy přes Instagram, zesměšňují se navzájem.

Oba dva už dříve přiznali, že jsou oba horké hlavy. Ale to se za ten týden, co byl Jakub pryč, neuklidnili a nemohli najít společnou řeč alespoň kvůli dětem? 

Jestli jejich urážky a dělání, že je jim ten druhý ukradený, budou trvat déle, právě kvůli dětem by se radši měli rozejít a vše ukončit, když spolu nedokážou žít. Lepší než italská domácnost, která ratolestem opravdu nesvědčí.

2.Vyplakání se u maminky

Dala je nejen skvělá herečka, ale také velmi sympatická žena.

Herečka vždycky svému synkovi poskytne azyl.

Nebylo by to poprvé, co by Prachař utekl ke své mamince Daně Batulkové. Už před pár lety, kdy měla být Agáta Kubovi nevěrná s fotografem Dereckem Hardem, to také vypadalo na rychlý konec. 

Od manželky se ihned odstěhoval ke slavné mamince, která mu nabídla své rameno, ať se „vypláče“. Dokonce se do toho i sama vložila a hádala se přes média s Agátinou maminkou Veronikou Žilkovou. Ale oba to nakonec ustáli. Odpočinuli si od sebe, aby zjistili, že bez sebe nemohou být. 

Bude to tak právě i v tomto případě, kdy Agáta obvinila Jakuba z nevěry? Jejich vztah teď zažívá opravdu hodně trhlin. Je otázkou, jestli jim odloučení ještě pomůže. 

3.Agáta se stáhne do sebe

Vypadá to, že Agáta nesmutní, že se její manžel odstěhoval. A vesele se baví na...

Vypadá to, že Agáta nesmutní, že se její manžel odstěhoval. A vesele se baví na večírku.

Jakub svou ženu před celým národem zesměšňuje. Nejenže posílá přes sociální sítě pohrdavá videa, kde ji evidentně paroduje, ale ještě k tomu nemá „koule“, aby se odstěhoval z jejich domova v době, kdy u toho je Agáta. 

Ještě k tomu jí chodí jeden anonym za druhým, kde ji všude měl herec podvádět, s kým jí „zahýbal“. Možná se to všechno natolik nakupí, že si modelka uvědomí, že jí bude lépe bez něj a bez jeho neustálého ztrapňování.

Pak si možná Prachař uvědomí, jakou chybu udělal. Ale aby nebylo pozdě. Když se Agáta „zabýčí“, nic s ní nehne. A ten pohár trpělivosti už možná přetekl, když od ní a dětí utekl jako nějaký uličník. 

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 23:22 pátek 23. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  44
 • Trapas
  39
 • Super
  37
 • Tvl
  20
 • Cože
  17
 • Sladký
  16
Komentáře