jít naiDNES.cz

Růžičková vzkazuje Kopřivové: Máma Jágra našla můj dres v jeho pokoji. Veronika jen žárlí!

O víkendu se Veronika Kopřivová svěřila s tím, že ji obtěžuje známá cyklistka Martina Růžičková. Ta si měla založit několik profilů, ze kterých potom modelku urážela. Přítelkyně Jaromíra Jágra to nenechala jen tak a rozhodla se na ni podat žalobu. Růžičková to samozřejmě nenechala bez odezvy. Vzkázala modelce, že u Jaromíra doma leží její dres!

Když Veronika Kopřivová zveřejnila jméno známé cyklistky, která šestkrát ovládla mistrovství ČR v silniční cyklistice a zúčastnila se olympiády v Aténách, ve spojitosti s obtěžováním a urážkami, jistě ji nenapadlo, že Martina Růžičková půjde do boje.

Redakci Blesk.cz hrdě řekla, že se nemá absolutně za co stydět a Veronika na ni útočí proto, že prý žárlí. „Paní Jágrová (Jardova maminka) mi osobně řekla, že našla můj cyklistický dres, když uklízela u Jágra v pokoji. Tak asi proto se do mě pustila... Ať se Kopřivová nenaváží do slušných lidí, co něco dokázali! Každý ví, odkud přišla ona, tak ať tolik nemachruje. Zatím nedokázala vůbec, ale vůbec nic!“ stojí si za svým neoblomná Růžičková, která nenechala nit suchou ani na Jágrovi.

„U mě klesl. Měla jsem ho za borce. Teď kdyby mě zval na hokej, tak tam ani nepřijdu, když vím, jak se zahazuje a ponižuje s prostitutkou,“ dodala s tím, že Jágr už pro ni není hrdinou.

Její ostrá slova samozřejmě Veronika nenechala jen tak. Skrz sociální síť Martině naposledy vzkázala: „Jardova maminka s touto ženou nikdy nemluvila. Teď sedíme u jednoho stolu všichni pohromadě,“ uvedla už rozčíleně a dodala, že celou věc požene před soud, protože si myslí, že je takové chování přes čáru a Růžičková potřebuje odbornou pomoc.

Sám Jágr se kvůli chování známé cyklistky velmi rozčílil a údajně Veroniku pobídl, aby celou věc zveřejnila. Momentálně se ani jedna z aktérek k situaci nechce vyjadřovat. Zřejmě proto, že je celá věc v řešení právníků.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:49 10. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  115
 • Haha
  45
 • Super
  21
 • Tvl
  20
 • Sladký
  11
 • Cože
  10
Komentáře

Mohlo by vás zajímat