Jsi štětka! Na přítelkyni Jágra pravidelně utočí jedna žena. Podle Kopřivové jde o slavnou sportovkyni

Veronika Kopřivová odhalila, kdo jí škodí. | foto: Profimedia.cz, Facebook

Přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová práskla do stolu! Po atacích na sociálních sítích se rozhodla uveřejnit, kdo se snaží její vztah se známým hokejistou překazit. Podle jejího zjištění jde o českou cyklistku a několikanásobnou mistryni České republiky Martinu Růžičkovou! Proč to dělá?

Modelka Veronika Kopřivová je pro mnoho lidí trnem v oku. Jako obyčejná holka z Teplic, která se část svého života živila jako tanečnice u tyče, není podle některých pro hráče s číslem osmašedesát na dresu dostatečně dobrá. Fanoušci Jaromíra Jágra jí to proto dávají pořádně sežrat na sociálních sítích.Několik komentářů však modelku dopálilo víc než ty ostatní. Veronika si je totiž jistá, že tři různé profily ovládá jeden člověk, který se jí chce záměrně škodit. „Když se na ty komentáře podíváte, všimnete si, že je psal jeden a ten samý člověk. Ty výrazy, tečky, smajlíci... Objevují se nejen na mém, ale i na Jaromírově profilu,“ řekla rozčílená modelka ve videu na své sociální síti s tím, že se rozhodla odhalit identitu svého pronásledovatele.

„Vzhledem k tomu, že má Jaromír opravdu hodně známostí, nebyl problém zjistit, kdo za tím vším stojí. Člověk by čekal, že za tím bude někdo jiný než člověk, který to podle mého nemá zapotřebí,“ dodala a chvíli na to jmenovala cyklistku a několikanásobnou mistryni České republiky Martinu Růžičkovou.

Ta nejenže podle Kopřivové založila několik falešných profilů, aby mohla dát modelce co proto, ale také napsala nespočet soukromých zpráv Jaromírovi.

Chat, ve kterém Růžičková kontaktuje Jágra.

Chat, ve kterém Růžičková kontaktuje Jágra.

Nejdříve mu posílala emotikony srdíčka, následně mu přála k narozeninám, a když se dal dohromady s Veronikou, začala mu psát, že je to levná dívka a neměl by s ní být.

Situace rozčílila nejen Veroniku, ale především Jaromíra, který prý souhlasil s tím, aby jeho přítelkyně celou věc uveřejnila. V jednom z videí dokonce ukazuje svůj mobil s konverzacemi s touto dámou a říká, že jich má ještě víc.

Kopřivová si sice na začátku vztahu s Jágrem nevybudovala tu nejlepší pověst, nutno však podotknout, že to, co se jí děje, už zachází daleko a jedná se kyberšikanu, za kterou by mimo jiné mohla na Růžičkovou podat trestní oznámení.

Veronika uveřejnila konverzaci s Růžičkovou.

Veronika uveřejnila konverzaci s Růžičkovou.

A právě tyto kroky Kopřivová s Jágrem podle svých slov udělají. Už samotným uveřejněním profilu Růžičkové ale jistě známé cyklistce Kopřivová zavařila. Kromě několika hejtrů má totiž Veronika i vcelku silnou základnu fanoušků a ti dají poznámky i zprávy sportovkyni jistě sežrat.

Zkoušeli jsme známou cyklistku kontaktovat, ale bohužel bez odezvy.

FotogalerieOhodnoťte článek

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:03 7. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  122
 • Haha
  49
 • Tvl
  33
 • Super
  30
 • Sladký
  27
 • Cože
  20


Komentáře