Hlava na rameni a pózy mezi svalovci: Trapas pro Jágra, Kopřivová se viditelně zadala jinde

14. června 2019
O tom, že Veronika Kopřivová už není s Jaromírem Jágrem, se spekuluje téměř rok. Tak dlouho Veronika vystupuje jako dokonalá sólistka, která alespoň podle Instagramu sama cestuje po světě a nemá na starosti nic jiného než svůj e-shop. V říjnu roku 2018 dokonce sdílela tajemné oznámení o konci. Což potvrzují i fotky z dovolené s dvojčaty Dubovickými, k nimž se Kopřivová vine, zatímco Jágr sdílí na své stránce motivační videa pro fanoušky.

„Já vlastně ani nevím, kde je. Když byla sezona, pravidelně byla na zápasech, ale je pravda, že jsem ji na Kladně už dlouho neviděl,“ řekl nám ke kauze Veroničiny podivné dovolené v Itálii člověk ze slavného kladenského hokejového klubu.

Což není zase nijak překvapivá informace. Veronika Kopřivová (28), neúspěšná finalistka Miss, teplická kadeřnice a tanečnice u tyče v německém klubu, se totiž už dlouhou dobu tváří, že Jágr vlastně neexistuje, přestože to byl on, kdo ji stvořil.

Už se zapomíná na to, že Kopřivová moc chtěla, aby všichni věděli, že chodí s Jágrem. Přestože Veronika dneska všude tvrdí, že se o svém soukromí ZÁSADNĚ nebaví, z paměti evidentně vymizely její triky, aby se o ní psalo jako o nové Jágrově slečně.

Byla to ona sama, tato údajně na soukromí háklivá dívka, která na svém Instagramu zveřejnila fotku, jak jí Jágr zavazuje brusle, a to tak, aby byl Jágr k poznání podle svých náramků na ruce. Byla to ona, kdo nutil Jágra ze sebe dělat šaška na Instagramu a Facebooku, které mu ona vedla, v kostýmech faraona nebo u improvizované tyče v obýváku.

Když se její pokusy udělat ze sebe osudovou Jágrovu ženu, která ho mění k lepšímu, nesetkaly s pochopením nejen u novinářů, ale hlavně u Jardových fanoušků, změnila taktiku a přestala mluvit úplně s odůvodněním, že o svém soukromí nikdy mluvit nebude.

Začala se věnovat svému e-shopu, který ale vešel ve známost zase jen přes spojení s Jaromírem Jágrem, neboť je to pouze jeho jméno, které otevírá dveře, a své dovolenkové cesty vydávala za náročně pracovní. Po Jágrovi se poté, co ji slavnostně vyvedl na festival ve Varech, slehla zem a začaly se objevovat spekulace, že už dávno nejsou spolu.

Zejména proto, že někdo musel Veroniku na jejích cestách fotit na Instagram, takže tam zcela jistě nemohla jezdit sama. V říjnu 2018 si dokonce nasdílela tajemný vzkaz ve znění „Zazvonil zvonec a jednoho příběhu je konec, který vyvolal mnoho spekulací mezi jejími followerkami, ale ona se samozřejmě nehnala ho vysvětlovat.

Status Veroniky Kopřivové vyvolal mnoho otázek.

Status Veroniky Kopřivové vyvolal mnoho otázek.

To proto, že Veronika, jinak háklivá na soukromí, je vlastně ráda, když se o ní píše. Pokud nechcete mít mediální pozornost, nejrychlejší cesta je podat stručné vysvětlení a uzavřít spekulace.

A tak zatímco instagramový účet modela Miroslava Dubovického je plný jejích fotek, kde ona se k němu chová jako jeho partnerka, Kopřivová reaguje tím, že o soukromí se bavit nechce, ale přitom nedělá nic pro to, aby z toho především její stále ještě oficiální partner Jaromír Jágr nevycházel jako pitomec.

Zatímco hokejista se věnuje své hokejové rodině, ona se věnuje polonahým svalovcům, k nimž se vilně vine, a Miroslava Dubovického (vpravo) viditelně objímá, dokonce byla v Itálii nejen se svým plážovým playboyem Miroslavem a jeho bratrem, ale i s jejich rodinou, táta Dubovický byl této taškařici přítomen taky.

Veronika Kopřivová a Mirek už to jedou na férovku.

Spolu si všichni mezi sebou píšou i infantilní vzkazy na Instagramu, přestože si to tam spolu mohli říct, když byli vedle sebe, ale takto se chovají pouze lidé, kteří spolu něco mají nebo by minimálně rádi měli. Je to součást telecího flirtování a projevu zájmu, o němž chcete, aby byl pochopen jako zájem.

Miroslavův bratr Martin postuje fotky s Veroničinou hlavou na rameni a používá k tomu zájmeno „my“, jako by snad chtěl dát najevo, že ona je už součástí rodiny coby partnerka jednoho z bratrů. I kdyby se jednalo pouze o mimořádně blízké přátelství dvou bratrů a jedné holky, je to zase jen a pouze ona sama a její jednání, které zavdává ke spekulacím a dalšímu zájmu veřejnosti.

Její hlava na jeho rameni a už používají zájmeno „my“.

Pokud byste si tak úzkostlivě chránili soukromí, jak ona tvrdí, dáte si sakra pozor na to, v jaké situaci se necháte vyfotit na sociální síť.

Veronika Kopřivová ale už poněkolikáté zapomněla, že o ni jde až ve druhé řadě a celé se to děje nikoliv kvůli ní, ale kvůli zájmu o Jaromíra Jágra, světovou hvězdu, která má chodit s dívkou, jež odjela na dovolenou se dvěma muži a vypadá to, že s jedním z nich už i spí, zatímco si nikdo nevšiml toho, že by proběhl nějaký oficiální rozchod.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:12 12. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • 66
  • 35
  • 28
  • 25
  • 18
  • 13
Komentáře