jít naiDNES.cz

Kopřivová vyměnila Jágra za finalistu Muže roku. Chce se na ní zviditelnit, tvrdí člověk z jeho okolí

Přítelkyně Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (28) jela opět na dovolenou bez partnera, ale zato s pořádně sexy výpravou. Společnost jí dělala dvojčata Mirek a Martin Dubovičtí, kteří se k modelce měli více, než je zdrávo, tedy alespoň co se týče Miroslava, bývalého finalisty Muže roku. Není to ale od něho jenom kalkul?

Modelka Veronika Kopřivová kolem sebe pořádně mlží. Spekuluje se o rozchodu s Jaromírem Jágrem, který ale sama podnikatelka s oblečením nechce přiznat, ovšem ani to nepopírá. Místo toho vyrazila na další samostatnou jízdu bez Jaromíra, ale opět po boku dvou sexy modelů.

S Miroslavem Dubovickým už byla Kopřivová spojována dříve, ale vždy tvrdila, že se jedná pouze o pracovní záležitosti, neboť bratři Dubovičtí fotí s Veronikou její oblečení pro e-shop, který si po boku Jágra založila. A opravdu jsou na jejích stránkách k vidění prezentační fotografie s módou, kde Miroslav Dubovický vedle Kopřivové pózuje.

Nicméně nyní, když byla Kopřivová s bratry Dubovickými v Itálii, nezdá se, že by se jednalo o nějaký pracovní výlet, jak to Veronika ráda tvrdí. Místo záběrů z pracovních povinností Dubovický na svém Instagramu vystavuje fotky, kde je znát, že má k Veronice více než kladný vztah. Samé úsměvy, objímání, zábava, na modelce je vidět, jak je šťastná a uvolněná.

Ne všichni ale v jeho jednání vidí spontánní cit.

Chce číst články o sobě

„Mirkovi se Veronika líbí, on je zaměřený na modelky. Vždyť už chodil s Andreou Bezděkovou či Anetou Vignerovou. Nemohl by být s žádnou obyčejnou holkou. Ale co tak vím, chce se tím spíš zviditelnit, než že by stál o trvalý vztah. Nějaká zábava a hlavně články. Už se o něm dlouho nepsalo, tak to možná potřeboval trošku rozvířit,“ prozradil nám blízký zdroj z okolí Dubovického. 

Vedle modela Mirka vypadá Veronika více než spokojeně.

Vedle modela Mirka vypadá Veronika více než spokojeně.

Ale jestli spolu opravdu chodí, to neřekl. „V tomhle opravdu mlží, je opatrný,“ dodal náš zdroj. Na to jsme se zeptali samotného Mirka a uhodili jsme na něj, jaký vztah ho vlastně s bývalou finalistkou České Miss pojí.

„Ehm, no, ehm... (Následovala velmi dlouhá odmlka, pozn. red.) Můžete zavolat za půl hodiny? Jsem teď na castingu,“ vymluvil se Dubovický a položil telefon. Na jeho hlase bylo poznat, že je naším dotazem velmi zaskočen.

Co má Veronika společného se sexy dvojčaty?

Co má Veronika společného se sexy dvojčaty?

Toto spolu s již dřívějšími společnými fotkami ještě víc naplňuje spekulace o tom, že Kopřivová s Mirkem prožívají románek a Jágra už Veronika dávno hodila za hlavu. 

Sám hokejista mlčí a k celé nepříjemné situaci se nevyjadřuje, přestože je zde až mnoho otazníků a nikdo na ně nechce (zatím) odpovědět.

Fotogalerie


Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat