jít naiDNES.cz

Kdo je rodina přítele Kopřivové? Od miliardáře Jágra ke králům trubiček

Veronika Kopřivová a rodina Dubovických | foto: Expres

Poté, co Jaromír Jágr (47) potvrdil pro Expres rozchod s Veronikou Kopřivovou (28), je již veřejně známo, že Veronika má vztah s modelem Mirkem Dubovickým (27). Čím jí ale tento sexy finalista Muže roku tak učaroval, že už se s ním nebojí ukazovat na veřejnosti? Jeho rodina je dost movitá.

Partnerka Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová tráví veškerý volný čas s modelem Mirkem Dubovickým a jeho dvojčetem Martinem. Dokonce s nimi byla na dovolené v Itálii, kde rodina sexy kluků vlastní dům u moře. 

Ale i přes to, že Mirkova rodina je na tom finančně dobře, může jí on sám zajistit takový standard jako miliardář Jágr?

Z honorářů modela, který nikdy neví, kolik bude mít zakázek a jestli si tento měsíc vydělá na nájem, toho své vyvolené moc koupit nemůže. Když mu padne dobrý kšeft, nějaká kampaň, má na chvíli vyděláno, ale stále to není stabilního.

Co ale Verče může Mirek nabídnout, je dům u moře jeho rodičů nebo gastronomický podnik Pohoda v Litoměřicích, kde se narodil. Ten si zařídili Mirkovi rodiče a podle ohlasů to vypadá, že jim firma dobře frčí. Vždyť si za peníze z trubiček, zákusků a závodní jídelny mohli pořídit dům v Itálii, kam ráda jezdí celá rodina. A teď nově i sexy Veronika. 

Vedle modela Mirka vypadá Veronika více než spokojeně.

Vedle modela Mirka vypadá Veronika více než spokojeně.

Všichni, včetně jejich táty, si užívali na pláži, hráli plážový volejbal, grilovali a podle fotek na Instagramu to vypadalo, že si celou dovolenou užívají. A to s požehnáním otce rodiny Miroslava Dubovického staršího, který řídí celou rodinnou firmu.

Veronika se prezentuje jako nezávislá podnikatelka, ale opravdu jí výdělky z e-shopu s oblečením dokážou zabezpečit spokojený standard, aby si mohla žít na vysoké noze jako dosud?

„Mirek jí nemá co nabídnout, jen hezké tělo. Sám by rád žil v bohatství a ve slávě. To asi Verču dlouho bavit nebude,“ prozradil nám zdroj z blízkého okolí finalisty Muže roku. 

Kopřivová si ale nový vztah podle fotografií užívá a sami jsme zvědaví, zda se nejedná jen o letní románek.

Fotogalerie


Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat