jít naiDNES.cz

Osahávačka a líbání v pražském baru: Kopřivová a Dubovický se už netají poměrem

Veronika se už novým vztahem ani netají. | foto: koláž Expres

Už nemá smysl dělat, že románek mezi Veronikou Kopřivovou a Miroslavem Dubovickým neexistuje. Fotografie z kavárny v centru Prahy hovoří jasně.

Veronika Kopřivová (28) má být stále ještě partnerkou hokejisty Jaromíra Jágra (47), jelikož ani jeden z nich ještě pořád neoznámil oficiální rozchod. Přesto byla nedávno na dovolené v Itálii, kde plnila Instagram finalisty Muže roku Miroslava Dubovického (27) a jeho bratra-dvojčete Martina, kdy se obzvláště měla právě k Miroslavovi.

Ani Dubovický, ani Kopřivová se nechtějí k románku vyjadřovat, ale podle nových fotografií zamilované dvojice je stejně každé zamlčování zbytečné.

Čtenářka Expresu nám zaslala snímky Veroniky a dvojčat Dubovických, jak si užívají teplého odpoledne na zahrádce vyhlášené kavárny v centru Prahy. Veronika v růžových šatech sedí naproti Miroslavovi a má svoje nohy na jeho klíně.

„Docela jsem koukala, když jsem před čtyřmi dny viděla Veroniku u vedlejšího stolu, jak se tam líbá s tím klukem (Miroslavem, pozn. red.), já myslela, že je pořád s Jágrem,“ doprovodila čtenářka L. K. fotografie svým komentářem. „Mohl je vidět kdokoliv, on ji tam ohmatával normálně veřejně,“ popisuje dále.

Veronika a bratři Dubovičtí v Café Café.
Veronika a bratři Dubovičtí v Café Café.

Kavárna, o níž čtenářka mluví, je navíc vyhlášené místo patřící kavárníkovi Richardu Hrádkovi, kde se schází zlatá mládež a celebrity, minimálně tedy obsluha musela vědět, kdo jim sedí v podniku a s kým má být Veronika oficiálně zadaná.

Čtenářka navíc připojila další svůj postřeh. „Je docela vtipné, že Veronika asi pět minut předtím, než jsem je potkala v kavárně, sdílela na svůj Instagram fotku, kde drží zmrzlinu, a označovali se tam, jako že jsou v Itálii v Palermu, přitom je to fotka z Prahy a zmrzka nejspíš od Angelata,“ popisuje a poslala screen.

„Podívejte se na to, mají na sobě stejné oblečení,“ píše čtenářka.

Zmrzlina v Palermu, které je vlastně v Praze.

Zmrzlina v Palermu, které je vlastně v Praze.

Veronika má na fotce z kavárny i jako z Itálie stejné růžové šaty, Mirek Dubovický černé triko a džínové kraťasy a jeho bratr Martin oranžové triko a kraťasy.

Miroslavovi Dubovickému jsme zaslali dotaz, zda přece jen nechce k fotografiím usvědčujícím je z románku něco říct. „Dobrý den, nezlobte se, ale momentálně vám k tomu nechci nic sdělovat,“ odepsal.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat