jít naiDNES.cz

Rozpustilá Uma si užila noční Vary, na fotografy měla jedno přání

Rozpustilá Uma si užívá Vary. | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof/Ladislav Křivan

Hollywoodská herečka Uma Thurman, která se stala hlavní hvězdou letošního ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, hýří vtipem. Předtím než svolila, že zapózuje přítomným fotografům, měla jeden požadavek. Aby reportéři zapózovali jí!

Uma Thurman si chce svůj výlet v Česku užít. Nejenže přiletěla o půlnoci ze středy na čtvrtek, což je o den a půl dříve, než jí začíná oficiální program, navíc s sebou vzala i své tři děti.

Přestože ji prezident festivalu Jiří Bartoška oficiálně přivítá až v pátek na červeném koberci, již ve čtvrtek večer spolu povečeřeli v karlovarské vyhlášené restauraci hotelu Embassy, kterou si oblíbily všechny hollywoodské hvězdy.

A večeře se nejspíš vydařila. Zřejmé to bylo z chování hvězdy bijáku Kill Bill. Zatímco jiné celebrity se nechávají z podniku odvážet zadním vchodem, Uma zvolila jinou taktiku. Vyšla z restaurace a poručila si, aby ji nikdo nefotil, dokud si sama neudělá snímek. Když měla hotovo, dlouze zapózovala, rozloučila se a pěšky vyrazila směrem k hotelu.

Uma během prvního dne ukázala, že ačkoliv patří mezi největší hvězdy, rozhodně nemá manýry. Po Varech chodí převážně pěšky, a když se jí něco nezdá, prostě si nasadí kapuci.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:22 28. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  56
 • Trapas
  12
 • Tvl
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  7
 • Haha
  5
Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat