Smutné narozeniny Týnuš Třešničkové. Co si popálená youtuberka přála?

Nejsmutnější narozeniny v životě. Ty letos prožila v tureckém Istanbulu popálená youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková. Musela je totiž oslavit tisíce kilometrů od svých nejbližších a na nemocničním lůžku. Co jí nakonec vykouzlilo úsměv na rtech?

Výlet do Istanbulu byl možná pro Týnuš Třešničkovou i narozeninovým dárkem. Pokud ano, moc se nevyvedl. Mladá kráska totiž již skoro druhým týdnem leží v jedné z předních istanbulských klinik, kam byla převezena s popáleninami druhého stupně na pětatřiceti procentech svého těla. A právě tam v pondělí oslavila své 23. narozeniny.

„Sice ne ty nejveselejší narozeniny, ale rozhodně v okruhu úžasných lidí. Obrovské díky hlavně mému příteli, který se tu o mě staral jako o princeznu, jako vždycky. Nemůžu si přát k narozeninám nic lepšího, než muže jako je on,“ vyznala se oblíbená youtuberka, která nezůstala bez oslavy.

Tu jí přichystal personál nemocnice. „Tímhle dortíkem mě ráno překvapila nejmilejší sestřička. Děkuji moc za překvapení. A s tímhle obřím dortem mi přišel popřát skoro celý personál nemocnice. Děkuji moc za úžasné překvapení,“ pochlubila se Třešničková, ačkoliv tvrdila, že si naordinuje detox od všech sociálních sítí. S tímto zážitkem se ale nemohla nepochlubit.

Ze snímku je zřejmé, že je mladá youtuberka stále v obvazech. Tak snad se Týně k narozeninám splní všechna její přání, i když nyní má na mysli nejspíš jedno, a to brzké uzdravení.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:18 6. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  47
 • Tvl
  21
 • Haha
  17
 • Trapas
  17
 • Cože
  13
 • Sladký
  11
Komentáře

Mohlo by vás zajímat