jít naiDNES.cz

Kdo je nový muž Lucie Vondráčkové? Zlomil si vaz a má vlastní značku!

Lucie Vondráčková možná působí dojmem opuštěné manželky, námi pořízené snímky z Letiště Václava Havla ale mluví jinak. Po jejím boku stojí přední český parkourista Tomáš Zonyga, s nímž v úterý krátce po poledni odletěla do Kanady. A podle všeho je opět zamilovaná. Kdo je o deset let mladší muž, který dělá Lucku šťastnou?

Po rozchodu s Tomášem Plekancem se tvářila, že na nového partnera nemá ani pomyšlení, vše bylo ale jinak. Již několikrát se objevily informace, že Lucie Vondráčková již není sama, dosud ale neexistoval jediný důkaz.

Až fotoreportérům Expresu se ji podařilo vyfotit s mužem, díky němuž se znovu začala usmívat. A opět jde o vrcholového sportovce a zase Tomáše.

Tomáš „Zony“ Zonyga ale není obyčejný sportovec. Jde o předního českého parkouristu, který je vzorem pro tisíce dětí, má vlastní značku oblečení, a dokonce se mu podařilo postavit se znovu na nohy, když si před časem zlomil vaz.

Stalo se to před několika lety před parkourovou soutěží, kterou podle svých slov podcenil.

„Zatímco normálně jím všechno, změnil jsem si jídelníček a kupoval si jenom ovoce a zeleninu. Byl jsem čím dál unavenější. Dva dny před soutěží už jsem nemohl ani spát, lehl jsem si do postele a marně čekal, až usnu. Den před soutěží jsem neusnul vůbec. První kolo jsem zvládl ještě v pohodě, ale pak jsem dostal třesavku. Nechtěl jsem si to připustit. Skákal jsem dvojité salto vzad a udělal příliš pomalou rotaci. A spadl jsem přímo na hlavu,“ zavzpomínal Zonyga před časem v rozhovoru pro Charger.

A z jeho slov je zřejmé, že jde o velkého tvrďáka. Ačkoliv měl zlomený vaz, z místa pádu odešel po svých.

„Až v nemocnici na mě sestra vyjela, když jsem si chtěl skočit na záchod. Řekla mi, že mám ležet, protože akorát přišly snímky, které ukázaly, že mám zlomený vaz. Měl jsem neskutečné štěstí, že mi to nezasáhlo míchu. To už bych tu nebyl,“ popsal podle našich informací nový partner Lucie Vondráčkové, jenž s výzvami bojoval celý život.

To vyplývá i z motivačního sloganu, který visí na jeho oficiálních stránkách.

„Řekli mi: Jsi dyslektik, ty nemůžeš nic pochopit. Řekli mi: Máš nemocné srdce, ty nemůžeš sportovat! Řekli mi: Zlomil sis vaz, ty nemůžeš žít!” No a já je neposlouchal,“ píše Zonyga, který má v Praze na Jarově parkourovou halu, a dokonce si i vymyslel vlastní značku oblečení Zerker.

„Nápad se nám zrodil v hlavách už v době, kdy jsme začínali. To nám bylo čtrnáct a neexistovalo, že by nás někdo pustil do tělocvičny, kde bychom si zatrénovali. Devět let tato myšlenka dozrávala a někdy v roce 2014 přišlo definitivní rozhodnutí pustit se do práce,“ přiznal devětadvacetiletý sportovec.

Reportéři Expresu se pokusili získat i vyjádření samotné zpěvačky, jíž jsme se zeptali, zda jde opravdu o jejího partnera, nebo jak nám vysvětlí, že spolu letí do Kanady.

Ačkoliv nám do svého odletu nestihla odpovědět, svým fanouškům se na Facebooku svěřila, že let do Kanady jí uteče, protože na letišti potkala známého.

S ohledem na to, že na letiště Tomáš Zonyga a Lucie Vondráčková přijeli společně, společně se odbavovali a na snímcích je vidět, že jejich palubní lístky řeší Vondráčková a Zonyga stojí bokem, je zřejmé, že jde pouze o fintu, jak po příletu vysvětlit, že byla našimi fotoreportéry přichycena s novým mužem.

Nyní jsme zvědaví, zda v Kanadě zůstanou plánovaných čtrnáct dní, nebo v Montrealu sbalí své dva kufry a urychleně se vrátí zpátky, aby Lucie dokázala, že letěla jen pro kufry s věcmi, co jí zůstaly po starém životě v Kanadě.

Ať je to, jak chce, jasně se ukázalo, že Lucie Vondráčková má slabost pro vrcholové sportovce. A na sportu jí vůbec nezáleží. Hlavně aby se jmenovali Tomáš.

Je o ní totiž známo, že před Tomášem Plekancem udržovala milostný poměr s exfotbalistou Tomášem Ujfalušim a pár měsíců randila i s krasobruslařem Tomášem Vernerem.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Zabít nudu, nastřelit se. Na drogách jsou i školáci z dobrých rodin

Ritalin, deset tablet. Kdo se přidá?“ ptá se čtrnáctiletý školák na sociální síti ostatních kamarádů. Netrvá to ani pět...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat