Loučení na hřišti: Melancholické sbohem Tomáše Řepky fotbalu a fanouškům

Poslední Řepkův rozhovor před nástupem do vězení | foto: Expres.cz: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Je to tady. Bývalý obránce Sparty Tomáš Řepka (45) prožívá poslední hodiny na svobodě a další příběh jeho života se pak bude odehrávat za mřížemi, kde by si měl pobýt dva a půl roku života. Poslední chvíle tráví nejen se svou láskou Kateřinou Kristelovou (39), ale také před zraky novinářů.

Jsou to jeho poslední hodiny na svobodě, které nechvalně proslulý fotbalista Tomáš Řepka má k dobru. Ještě než nastoupí více než dvouletý trest, poskytl Tomáš Řepka poslední rozhovor pro pořad Top Star televize Prima.

Ten se symbolicky natáčel na fotbalovém hřišti v pražské Hostivaři, kde Řepka nejen doposud bydlel, ale také tam trénoval.

Atmosféra na fotbalovém hřišti má melancholický nádech. Tomáš Řepka i jeho partnerka Kateřina Kristelová jsou si oba dva vědomi toho, co je následující dny, měsíce a roky čeká.

Fotbalista jde za mříže, a tak končí život, na který byli doposud zvyklí.

Tomáš Řepka dává poslední rozhovor před výkonem trestu.

Tomáš Řepka dává poslední rozhovor před výkonem trestu.

Tomáš Řepka a jeho poslední chvíle před nástupem do vězení.

Tomáš Řepka a jeho poslední chvíle před nástupem do vězení


Ještě než nastoupí do vězení, užívá si svou partnerkou Kateřinu Kristelovou. Pár se nejdříve vydal na jih Čech, kde strávil několik dní povídáním nad sklenkou vína a vyhlížením západu slunce, Tomáš u toho pokuřoval elektronickou cigaretu, kterou si v poslední době oblíbil.

Po romantickém pobytu v Resortu Mlýn Černovice se s Kateřinou Kristelovou vypravil naposledy pozdravit a obejmout svou matku Helenu Švecovou. Než se rodina rozloučila, dlouho se všichni objímali před domem na ulici. Pak už se Řepka s Kristelovou vydali do pražské Hostivaře, kde spolu bydlí.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat