jít naiDNES.cz

Tomáš Řepka prý ve vězení machroval, tak ho přestěhovali na Bory, kde seděl Kajínek

V ruzyňské věznici se Tomáš Řepka (45) příliš dlouho neohřál. Už po dvou týdnech byl bývalý kapitán fotbalové Sparty přestěhován a podle posledních zpráv je jeho novým domovem proslulý plzeňský kriminál Bory, kde v minulosti seděl například odsouzený vrah Jiří Kajínek (58).

O Řepkově přesunu jako první informoval server Krimi Plzeň, který uvádí, že ke stěhování bývalého fotbalového reprezentanta došlo minulý pátek.

„V pátek byl za přísně utajených podmínek, jinak ale v běžné eskortě spolu s dalšími vězni, do Věznice Plzeň převezen momentálně zřejmě nejsledovanější český vězeň Tomáš Řepka,“ píše se na výše uvedeném portálu.

Řepka byl zařazen mezi ostatní vězně a prý se tam chová skromně a nepožádal ani o žádné speciální výhody.

Server Blesk.cz s odvoláním na svůj zdroj uvedl údajné důvody, proč byl Tomáš Řepka do plzeňské věznice přestěhován. Mezi ostatními vězni se prý naparoval!

„Choval se jako hvězda. Vyprávěl, že hodlá napsat o vězení knihu. A taky se vytahoval, že tam za ním budou chodit fanoušci a kdovíkdo ještě. Zkrotl, když mu vedení dalo papír, aby si napsal pět lidí do návštěv. A šmytec,“ popsal Blesku zdroj, který si nepřeje být jmenován.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat