Řepka ve vězení, Kristelová v kostele. Co se tady děje?

Exmoderátorka Kateřina Kristelová (39) se uchýlila do svatostánku! Zatímco její milovaný přítel Tomáš Řepka (45) si odpykává dvouapůlletý trest, ona hledá útočiště v boží náruči. Těžko říct, že zda se v katedrále svaté Barbory v Kutné Hoře skrývala před vedrem, nebo přišla prosit o lepší podmínky pro svého partnera, kterého čeká stěhování do jiné věznice.

Víkend Kateřina Kristelová nestrávila pasivní zahálkou, ale aktivním odpočinkem, vyrazila na výlet do Kutné Hory. Zatímco davy japonských turistů fotily známý historický klenot, známou katedrálu svaté Barbory, ona se dost možná v mysli upínala k modlitbám.

Nebylo by se co divit, kdyby se bývalá moderátorka upínala k věcem duchovním. Chvíle odloučení, které ji čekají, i nejistota, kterou zažívá její partner Tomáš Řepka, to by otřáslo každým.

Dost možná tak učinila i proto, že do věznice v pražské Ruzyni ho nakonec přivezla úplně jiná žena. Ona sama areálem jen projela, aby se ubezpečila, že je vše v pořádku, a na místo přijela nezávisle na svém partnerovi.

Zda to bylo proto, že chtěla uniknout pozornosti médií, nebo pro ni chvíle loučení byly tak svízelné, je otázkou.

Řepku tento týden čeká převoz do jiné věznice, v úvahu údajně přicházejí Všehrdy nebo Vinařice u Kladna, v té ruzyňské Řepka nemůže setrvat víc než pár týdnů, nesplňuje totiž podmínky pro výkon trestu, který mu byl soudem určen, tedy dva a půl roku ve vězení s ostrahou.

Fotogalerie

Komentáře