jít naiDNES.cz

Bude muset seknout s hokejem? Tomáš Plekanec chce syny do střídavé péče!

Tomáš Plekanec je údajně připraven kvůli svým synům seknout s hokejem. | foto: MAFRA/Jan Zátorský

Tomáš Plekanec sice požádal o střídavou péči na své dva syny, které má s Lucií Vondráčkovou, přesto ale podepsal smlouvu s Kometou Brno.

Tomáš Plekanec vlastní dům ve svém rodném Kladně a několik bytů v Praze, přičemž v jednom nyní bydlí Lucie Vondráčková s jejich syny, protože jí ho přenechal k bydlení s dětmi. Společně se svou partnerkou Lucií Šafářovou, která má dům v Brně, si počátkem letošního roku pořídili rozlehlý byt 5 + kk v pražských Dejvicích. 

A nebyla to nepromyšlená investice. Tomáš Plekanec požádal o střídavou péči na své dva syny, které má se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou. Jak to ale bude dělat z Brna?

Společně s Lucií Šafářovou pravidelně zveřejňuje videa z Brna, z čehož je zřejmé, že tam bydlí, ačkoliv se stále ještě svou ženou Lucií Vondráčkovou pro jejich syny vybrali česko-britskou základní školu a školku v Praze.

Podle informací Expresu je Plekanec připraven v mžiku seknout se svou hokejovou kariérou. 

„Smlouvu s Brnem podepsal i kvůli tomu, že mu ve všem vyhověli. Má takové podmínky, aby mohl být se syny v Praze, když je bude mít ve své péči. Trénovat může v Praze nebo v Kladně. Vedení klubu se k jeho situaci postavilo velmi rozumně a vstřícně,“ svěřil se nám zdroj z hokejistova okolí s tím, že Plekanec je připravený být otcem na plný úvazek.

„Ví, že ten den nastane a bude muset pověsit brusle na pomyslný hřebíček. Dobře ale také ví, že soud jen tak nerozhodne. Než soudy rozhodnou, může to trvat měsíce, možná roky. Když má ale své syny u sebe, tak se jim plně věnuje,“ sdělil nám náš zdroj.

Manželé požádali o rozvod loni v srpnu, soud v ČR jednání dosud nenařídil.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat