jít naiDNES.cz

Montrealský dům Lucie Vondráčkové je k dispozici. Za kolik může být váš?

Kolik Tomáš Plekanec zaplatil za dům, ve kterém bydleli Vondráčková a jeho dva synové? | foto: Koláž Expres.cz

Opravdu Tomáš Plekanec škudlí na svých dvou synech a jejich mamince Lucii Vondráčkové? Expres zjistil výši pronájmu jejich montrealského domu a z té ceny se vám protočí panenky. Navíc rozhodně nejde o žádný krcálek. Kolik hokejistu sedmipokojový dům stál?

Když se Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková před rokem domluvili na ukončení manželského svazku, hokejista měl matku svých dvou synů požádat, aby zůstali v Česku.

Když se nedomluvili, odletěl do Kanady, kde, jak v minulosti zpěvačka přiznala, jim pronajal dům podle jejích představ. A ty se rozhodně nedržely při zemi.

Expresu se podařilo vypátrat inzerát jejich domu, který bude od září zase k dispozici. Jelikož se dům nachází v bohaté čtvrti, neschází mu doslova nic. Kromě tří ložnic má kuchyň, dva obývací pokoje, jídelnu či rozlehlou koupelnou s rohovou vanou a sprchovým koutem. Nechybí ani zahrada, z níž se vchází přímo do lesa.

To vše rozhodně nebylo zadarmo. Z inzerátu, který má Expres k dispozici, je zřejmé, že měsíční nájem za třípodlažní dům v milionářské čtvrti vyšel Tomáše Plekance na 3850 kanadských dolarů, což je téměř 70 tisíc korun měsíčně.

Jelikož ale takový dům nejde pronajmout krátkodobě, hokejista musel najednou zaplatit nájem na rok dopředu, což ho vyšlo na zhruba 832 tisíc korun.

Nutno říct, že ačkoliv je cena za pronájem domu opravdu vysoká a v mnoha částech Česka se za tuto sumu dá pořídit několikapokojový byt, pro Plekance, který má na kontě stovky milionů korun, jde o zanedbatelnou sumu.

Otázkou je, zda by tato suma nešla investovat lépe než do bydlení, kvůli němuž byli synové několik měsíců odloučeni od svého otce. Na tuto otázku si ale musí odpovědět Plekanec s Vondráčkovou.

Na druhou stranu, kam by se dnes zpěvačka s parkouristou Tomášem Zonygou uchýlili, kdyby neměli k dispozici Plekancem zaplacený dům?

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat