jít naiDNES.cz

Vondráčková ukázala dům, kde byla i se Zonygou. Opravdu ho vzala do holobytu?

Pojali Lucie Vondráčková a Tomáš Zonyga svůj pobyt v Montrealu spartánsky? Zpěvačka nyní zveřejnila snímky ze svého pronajatého domu, který jí do konce srpna zaplatil Tomáš Plekanec, a z fotek je zřejmé, že je dům prázdný. Spí snad spolu na zemi?

Původně tvrdila, že do Kanady letí jenom na otočku pro dva zbylé kufry, když ale Expres upozornil na to, že jí v letadle do Montrealu dělá společnost pohledný parkourista Tomáš Zonyga, příběh se změnil v zajímavou reality show, která každý den přináší nové skutečnosti.

Lucie Vondráčková sice zprvu tvrdila, že se se Zonygou na letišti potkala náhodou, následně se ale nechala slyšet, že musela mlžit, protože do Kanady společně letěli natáčet přísně tajný film, o němž se ale již ví dlouhé měsíce.

Ve chvíli, kdy jsme informovali, že s největší pravděpodobností Zonygu ubytovala v domě, který platí Tomáš Plekanec, přispěchaly zdroje ze zpěvaččina okolí s informací, že je dům vybydlený, a proto musel být mladý parkourista ubytovaný v domě režisérky Martiny Adamcové. 

Tyto informace ale vyvrátily snímky přímo z Montrealu, ze kterých je zřejmé, že do domu Vondráčková přichází právě se Zonygou a s ním také odchází.

„Lucie Vondráčková s tím novým pánem opravdu v Montrealu nebydlí každý jinde. Přicházejí a vracejí se spolu do stejného domu. Nevím, proč mlží, vždyť s manželem už dlouho není. Proč by nemohla někoho mít? Její herectví je moc fajn, i písničky se mi docela líbí, ale tohle nechápu,“ stálo v e-mailu, který nám přišel do redakce i s fotografiemi.

Zdroj Expresu dokonce tvrdil, že dům má být plně zařízený, a to včetně lůžkovin.

Nepřímo tuto verzi potvrdil ale i Zonyga, který si rýpl do všímavého fotografa, jehož nařkl z toho, že před „jejich“ domem musel stát celý den, aby fotografie pořídil.

V tu chvíli se ale ozvala i Lucie Vondráčková, která doteď mlčela. 

„Tady teď během natáčení v Montrealu bydlím. Mám plně zařízený domeček,“ napsala ke snímkům, které mají dokázat, že je dům prázdný. 

Jde celkem o tři snímky, na nichž je vždy část místnosti. Je otázkou, zda zpěvačku nenapadlo nafotit celé místnosti, nebo to mělo jiný důvod, že si vždy vybrala právě tyto části místnosti. 

Necháme se překvapit, zda se dům neobjeví na nějakých stránkách některé z montrealských realitních společností, až Vondráčková před svým návratem vrátí klíče od domu. 

Jak jsme již totiž informovali, mají ho pronajatý jenom do konce srpna a pak se dům bude moct nabízet novým zájemcům.

Fotogalerie

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Neděle 17. listopadu 2019, Den boje za svobodu a demokracii
EXPRES

jít naiDNES.cz