Plekanec se Šafářovou vrkají v Paříži, ale od lidí zní: Jednou se ti stane to samé!

29. května 2019
Hokejista Tomáš Plekanec se sice rozvádí, zato našel novou lásku v Lucii Šafářové, se kterou si právě užívá romantické chvilky ve městě lásky. Tenistka sdílí snímek, na němž se dvojice objímá v pozadí slavné Eiffelovky. Vesměs láska Plekance a Šafářové veřejnost dojímá. Najdou se ale i tací, kteří páru štěstí nepřejí.

Kde jinde si užívat období zamilovanosti než přímo v Paříži? To, co teď prožívá Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou, bývá nejidyličtější etapou vztahu.

Není divu, že spolu dvojice tráví co možná nejvíc času, momentálně si svou lásku vychutnávají v Paříži.

Malý pozdrav z Paříže tenistka sdílí na sociální síti.

„Musím říct, že až díky vám zjišťuji, že se Tomáš umí i smát. Moc vám to sluší!“ píší lidé k fotce, na které je Šafářová s Plekancem v těsném objetí a oba dva se smějí štěstím. „Buďte šťastní!“ píše další follower Šafářové.

Ne každý ale lásku Šafářové s dosud ženatým Plekancem vidí tak čistě. „Váš přítel, stále ženatý, je vyloženě otec roku, který syny neviděl přes půl roku. Když konečně nehraje hokej, proč není v Kanadě? A proč vy, když kluci konečně můžou být s tátou, tak se tam cpete? Snad si sama nevěříte, že vás mají rádi? Jste ubohá a přeji vám, aby se vám a vašim dětem jednou stalo to stejné. Karma,“ přispívá svou trochou do mlýna další dáma na Instagramu.

Hokejista Tomáš Plekanec je sice v rozpuku lásky se sympatickou tenistkou, zároveň je ale stále v rozvodovém procesu s Lucií Vondráčkovou, nad níž nedávno vyhrál v soudním sporu o návrat jejich synů do Česka.

Zatímco zpěvačka plánovala život v Montrealu, kde doteď s dětmi žije (a žili tam od začátku manželství s Plekancem), Tomáš Plekanec chtěl, aby se Vondráčková i se syny vrátila do Čech, kam se po skončení kariéry v Montrealu sám přestěhoval.

Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou už dokonce i bydlí v dejvickém bytě, který si pár teprve nedávno zabydlel. Od té doby jsou spolu hrdličky k vidění i na veřejnosti a je znát, že jsou oba dva opravdu zamilovaní. Jeden zasněný pohled střídá druhý, dvojice se nebrání ani drobným dotekům a polibkům.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:02 čtvrtek 26. září 2019. Anketa je uzavřena.

  • 150
  • 147
  • 29
  • 17
  • 14
  • 13
Komentáře