jít naiDNES.cz

Romantika na cizí účet? Plekanec Vondráčkové stále platí dům v Kanadě!

Kde Vondráčková se Zonygou v Kanadě bydlí? Plekanec jí tam stále platí dům! | foto: Koláž Expresu

Lucie Vondráčková odletěla do Kanady. A ne sama. Společnost jí dělal český parkourista Tomáš Zonyga, s nímž tam oblíbená zpěvačka podle svých slov aktuálně točí film. Zajímavější než to, co tam dělá, je, kde tam bydlí. A hlavně, kdo to platí!

Když loni Tomáš Plekanec oznámil, že se s Lucií Vondráčkovou rozhodli jít od sebe, odletěla zpěvačka do Kanady, aby tam jako první podala žádost o rozvod.

Zatímco ona se obratem vrátila do Česka, několik týdnů nato do Montrealu odletěl Tomáš Plekanec, který v té době ještě hrál zámořskou NHL a matku svých dvou dětí měl podle jejích slov poprosit, aby i se syny zůstala v Česku.

To se ale nestalo. Vondráčková záhy nato i se syny odletěla do Kanady, kde jí Plekanec pronajal menší domeček.

„Tomáš zůstal v našem domě. Kluci a já jsme o pár set metrů dál v řadovém domečku. Tak jsme se na tom dohodli a je nám tu hezky. Já se v tom obrovském baráku stejně trochu bála. Byla jsem tam dost často s klukama sama a to není pro ženskou úplně fajn,“ sdělila Vondráčková loni v rozhovoru pro Blesk s tím, že si domeček vybrala sama.

„Když zjistil, že do Kanady opravdu máme přijet a nebudeme zůstávat v České republice, jak původně navrhoval, všechno stěhování zařídil, ještě než jsem se se syny vrátila do Kanady,“ dodala loni zpěvačka.

A tehdy se právě objevily informace, že Plekanec bydlení zaplatil na rok dopředu, což Lucie Vondráčková ani Tomáš Plekanec nikdy nevyvrátili.

Ačkoliv se Lucie Vondráčková z Kanady do Česka vrátila na konci června, což počátkem letošního roku nařídily kanadské soudy, bydlení od Plekance měla podle všeho zaplacené dopředu do konce srpna letošního roku.

I kvůli tomu nemusela váhat, když dostala nabídku zahrát si v dalším kanadském bijáku. Kromě letenek nemusí řešit nic dalšího. Navíc bude ve svém a ještě si vyzvedne poslední osobní věci a bude se moct vrátit do Česka.

Otázkou je, kde bydlí parkourista Tomáš Zonyga, pro něhož „není Lůca žádným žrádlem“, ať už tím myslel cokoliv.

Poslala ho Vondráčková, která nejdřív tvrdila, že letí pro kufry a cestou náhodně potkala známého, teprve až pod nátlakem důkazů Expresu přiznala, že odletěli spolu a že v Kanadě točí film, do hotelu, nebo ho ubytovala ve svém domečku, který jí loni na rok pronajal stále ještě její manžel?

To se asi nedozvíme. Jelikož ale podle našich informací ti dva tvoří pár, přikláníme se spíše ke druhé variantě.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat