Čtvrtek 4. března 2021, svátek má Stela
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Láska není chemie, láska je práce, která je sama odměnou, zamyslel se Klus

  I když by se mohlo zdát, že je Tomáš Klus (34) až příliš alternativní a nadpozemský na to, aby slavil svatého Valentýna, opak je pravdou. Manželce Tamaře (33) se vyznal hned dvakrát a připojil i vypůjčené moudro. Všechno nasvědčuje tomu, že od provalení nevěry seká latinu a jeho choť v něm konečně našla oporu a partnera, kterého hledala.

  „Láska není chemie. Láska je práce, která je sama sobě tou nejlepší odměnou. Miluju tě,“ napsal své milované ženě Tamaře Tomáš Klus v předvečer svátku svatého Valentýna.

  Na zpěvákovy poměry, kdy se nad věcmi sáhodlouze zamýšlí a snaží se je analyzovat a fanouškům nabídnout i nějaké to moudro, to bylo velmi krátké vyjádření. Navíc o citu, o němž by byl jistě schopný napsat stohy papíru.

  „Všechno nejlepší Lásce! Té mé i té všech. Láska je...,“ zvolal na svatého Valentýna.

  „... schopnost překročit sebe sama, svůj sobecký životní rozvrh, opustit pole jen svých zájmů, cíle a prospěchu, otevřít se druhému. Někoho považovat pro sebe za cennějšího, než jsem sám sobě,“ odcitoval Klus slova kněze Tomáše Halíka a jedno oko nezůstalo suché.

  Zdá se, že se poučil ze svých nezdarů a momentů, kdy nebyl úplně ukázkovým partnerem a manželem, což bylo patrné ze slov, která na sociální síti na téma lásky a důvěry „ztratila“ jeho žena.

  „Láska mezi dvěma lidmi nemá být bitva, ale společná cesta, kdy kráčíme vedle sebe, někdy vesele, někdy smutně, někdy jeden o pár kroků napřed než ten druhý... Ale když se na chvíli jeden druhému ztratíme z dohledu, stačí se zastavit a počkat. Počkat na sebe,“ nechala se na konci loňského roku slyšet Klusová, která se takto otevřela svým věrným fanynkám a fanouškům.

  Ano, bolí to, bolí to tak, že něco v nás umře. Ale v tu stejnou chvíli se něco nového narodí, nová a daleko větší vnitřní síla. Ale co umřít nesmí nikdy, je láska. Bojujte, bořte všechna bludiště a ega, která vám našeptávají cosi o vítězství z té pomyslné bitvy. Snadno se totiž z vítěze stává poražený,“ myslí si Tamara, která tak motivuje všechny podváděné ženy k tomu, aby svým nevěrným mužům odpouštěly.

  „Člověk má pocit, že je konec... Konec všeho. A konec to je jen tehdy, když srdce jednoho už miluje srdce někoho dalšího. Pokud tomu ale tak není, vždy je cesty z té pomyslné bouře. Ta cesta je láska mezi vámi, protože právě o tu se vždycky vyplatí bojovat. A vykašlete se na to, co si o tom budou myslet ostatní,“ dodala zpěvákova choť, která si snad toho letošního Valentýna náležitě užila.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

  Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

  Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

  Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

  Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

  Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 4. března 2021, svátek má Stela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz