Láska není chemie, láska je práce, která je sama odměnou, zamyslel se Klus

21. února
I když by se mohlo zdát, že je Tomáš Klus (34) až příliš alternativní a nadpozemský na to, aby slavil svatého Valentýna, opak je pravdou. Manželce Tamaře (33) se vyznal hned dvakrát a připojil i vypůjčené moudro. Všechno nasvědčuje tomu, že od provalení nevěry seká latinu a jeho choť v něm konečně našla oporu a partnera, kterého hledala.

„Láska není chemie. Láska je práce, která je sama sobě tou nejlepší odměnou. Miluju tě,“ napsal své milované ženě Tamaře Tomáš Klus v předvečer svátku svatého Valentýna.

Na zpěvákovy poměry, kdy se nad věcmi sáhodlouze zamýšlí a snaží se je analyzovat a fanouškům nabídnout i nějaké to moudro, to bylo velmi krátké vyjádření. Navíc o citu, o němž by byl jistě schopný napsat stohy papíru.

„Všechno nejlepší Lásce! Té mé i té všech. Láska je...,“ zvolal na svatého Valentýna.

„... schopnost překročit sebe sama, svůj sobecký životní rozvrh, opustit pole jen svých zájmů, cíle a prospěchu, otevřít se druhému. Někoho považovat pro sebe za cennějšího, než jsem sám sobě,“ odcitoval Klus slova kněze Tomáše Halíka a jedno oko nezůstalo suché.

Zdá se, že se poučil ze svých nezdarů a momentů, kdy nebyl úplně ukázkovým partnerem a manželem, což bylo patrné ze slov, která na sociální síti na téma lásky a důvěry „ztratila“ jeho žena.

„Láska mezi dvěma lidmi nemá být bitva, ale společná cesta, kdy kráčíme vedle sebe, někdy vesele, někdy smutně, někdy jeden o pár kroků napřed než ten druhý... Ale když se na chvíli jeden druhému ztratíme z dohledu, stačí se zastavit a počkat. Počkat na sebe,“ nechala se na konci loňského roku slyšet Klusová, která se takto otevřela svým věrným fanynkám a fanouškům.

Ano, bolí to, bolí to tak, že něco v nás umře. Ale v tu stejnou chvíli se něco nového narodí, nová a daleko větší vnitřní síla. Ale co umřít nesmí nikdy, je láska. Bojujte, bořte všechna bludiště a ega, která vám našeptávají cosi o vítězství z té pomyslné bitvy. Snadno se totiž z vítěze stává poražený,“ myslí si Tamara, která tak motivuje všechny podváděné ženy k tomu, aby svým nevěrným mužům odpouštěly.

„Člověk má pocit, že je konec... Konec všeho. A konec to je jen tehdy, když srdce jednoho už miluje srdce někoho dalšího. Pokud tomu ale tak není, vždy je cesty z té pomyslné bouře. Ta cesta je láska mezi vámi, protože právě o tu se vždycky vyplatí bojovat. A vykašlete se na to, co si o tom budou myslet ostatní,“ dodala zpěvákova choť, která si snad toho letošního Valentýna náležitě užila.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Ohodnoťte článek
Komentáře