jít naiDNES.cz

Teď jsem hrdina, Tamaře bych nevěru odpustil, hlásá Klus

Mladá láska, to je ráj! | foto: Archiv

Není tomu tak dávno, co se zpěvák Tomáš Klus (33) přiznal, že kdyby se točila reklama na věrnost, nebyl by zrovna nejlepší adept. Své protějšky prý podváděl už od školky. Až s Tamarou (31) se to prý změnilo. Přiznal dokonce, že kdyby se někde „zapomněla“ ona sama, odpustí jí.

„Před Tamarou bych to asi ještě nebyl schopen odpustit, ačkoli jsem to sám dělal, protože jsem k lásce přistupoval jako k nějaké věci, kterou člověk vlastní, na které lpí,“ rozhovořil se Tomáš Klus v rozhovoru pro časopis Maminka, kde si vyzkoušel roli šéfredaktora.

„To se teď změnilo… Ona je svá a v momentě, kdy se rozhodne být šťastná někde jinde, kdo jsem já, abych jí říkal, že na to nemá právo? Člověk by měl dopřávat člověku, kterého miluje, aby byl šťastný,“ míní zpěvák.

Mimo jiné říká, že je otázkou, jak si nastaví hranice toho, kde je ten člověk ještě šťastný a toho druhého netrýzní. „Teď jsem hrdina a říkám, že bych nevěru odpustil. Dokud se to nestane, nevím, jak bych reagoval…,“ připustil hudebník.

„Je fakt, že mi přišla velká spousta vzkazů v rámci toho, že mnohým právě naše situace pomohla získat jakýsi nadhled v rámci jejich vlastní životní situace, a za to jsem rád,“ práskl na sebe Klus, v němž má jeho žena Tamara podle všeho velkou oporu.

„Myslím, že jedna ze stěžejních věcí, které lásku dělají božskou, je akt odpuštění. V momentě, kdy to člověk zkusí, odpustit i lidem, kteří mu ukřivdili, nejenom v rámci lásky, dává mu to obrovskou moc. Odpuštění je další velký krok k osobní svobodě,“ dodal. 

Nezbývá než doufat, že nebude muset v praxi zkoušet, nakolik svoje slova o nevěře myslel vážně a jestli je opravdu schopný ji odpustit...

Fotogalerie

Premium

Havel byl z jiného těsta, vzpomíná v rozhovoru exprezident Klaus

Jeden z hlavních aktérů polistopadového vývoje Václav Klaus starší hovořil pro LN o nepochopení kuponové privatizace i...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat