jít naiDNES.cz

Jak je důležité míti Kluse: Tamara je díky němu na roztrhání, i co se týče psýchy

Tamara Klusová se díky své píli (a manželově) jménu vypracovala až na hvězdu titulních stran. | foto: Instagram Moje psychologie

Od doby, kdy Tamara Klusová (31) soutěžila v Hlasu ještě pod jménem Kubová, prošla výběrem naslepo a stala se součástí týmu Rytmuse, ušla zpěvačka velký kus. O poznání méně zpívá, stala se influencerkou, její příběhy na Instagramu hltají tisíce lidí. Její životní cesta ke slávě by byla mnohem trnitější, kdyby nepotkala Tomáše Kluse (35), nestala se jeho ženou se třemi dětmi.

„Miluju život, ten příběh, který se mi děje každý den,“ řekla v rozhovoru pro červnové vydání časopisu Moje psychologie Tamara Klusová, kterou před pár lety ještě nikdo neznal, zatímco nyní se na svět směje z titulních stran magazínů a je zvána do nejrůznějších talkshow.

Nechyběla například v Show Jana Krause, byla hostem Martina Veselovského v DVTV, míst, kde promluvila o svém životě i tom, jaké to je být manželkou slavného zpěváka. Kromě toho stihla před koncem roku vydat svou knižní prvotinu Kniha Života.

Klusová se coby trojnásobná matka často vyjadřuje i k otázkám výchovy dětí, ekologii a trvalé udržitelnosti, přesah má i do oblasti psychologie a léčitelství.

„Pro mě je intuice podobná tomu, když stojíte u stromečku a čekáte na zazvonění Ježíška. A víte, že tam opravdu je a naděluje dárky. A najednou ten zvoneček slyšíte, i když už na Ježíška třeba nevěříte. Když se intuice přihlásí, vím, že to první, co mě napadne, je jediné správné,“ zamyslela se před časem Tamara, která aktuálně radí se radovat z každé maličkosti, již život přináší.

„Dnes mám boží den. Nestalo se v něm nic speciálně významného, a přitom je dokonalý... Už od rána mnou několikrát proplula obří vlna štěstí. Štěstí jen z toho, že jsem, že jsme,“ nechala se slyšet na sociální síti po dni stráveném s rodinou.

Na Instagramu má Tamara díky 153 tisícům sledujících poměrně silnou pozici, a tak není divu, že si dává na příspěvcích záležet. Je z nich patrné, že cítí jistou zodpovědnost vůči fanouškům a snaží se, aby měly hlavu a patu.

„Přemýšlím nad tím, co všechno máme ve svých rukách. Co všechno za možnosti nám život nabízí. Kolikrát si v životě kvůli jeho tempu necháváme unikat to nejpodstatnější, život sám,“ radí Klusová, které je výsluní popularity evidentně docela příjemné.

Zatímco ona s nálepkou „ta od toho“ naložila víc než skvěle a šanci vyniknout a ukázat svoje silné stránky využila na sto procent, navíc je manželovi velkou oporou, Hana Krampolová bohužel patří spíš k opačnému protipólu...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat