Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Hrejzek: Sonda do duše Tima Tolkkiho, která vás dokáže uondat. Být s ním je jako zmítat se v hysterii

  Když mu kupujete litry koly denně a zvete ho na obědy do McDonald's, má vás za nejlepšího přítele. Jakmile ale jednou nehrajete podle jeho not, Timo Tolkki (54) vás okamžitě zablokuje a s klidem označí za lháře, se kterým vlastně nikdy nemluvil. Po pár dnech trucování se mohutný Fin opět promění v roztomilého pejska, sklopí uši a prosí o pomoc. Když mu ihned nepodáte pomocnou ruku, přichází další scéna a takhle to jde donekonečna. Proč tomu tak je a jakou roli v jeho chování hraje jeho stále ještě manželka Dominika Gottová (47)? Strávili jsme po jeho boku měsíc, ale Tolkki nás nepřestane překvapovat dál.

  S Timem Tolkkim jsem trávil zhruba měsíc v kuse každý den v období, kdy byl v Praze a snažil se dát dohromady s Dominikou Gottovou. Od té doby mi Timo dal nespočet rozhovorů na různá témata, většina z nich se týkala jeho osobního života. 

  Když si trochu popil, začal mi vyprávět i velmi intimní až nevhodné informace o rodině zesnulého Karla Gotta, které by žádný normální novinář stejně nikdy nepoužil.

  Jsem si jistý, že jsme si za tu dobu vytvořili nadstandardní vztah. Finský hudebník mě i mé kolegy neustále nazýval přáteli, fotil se s kamerou s logem Expresu a vzniklé články si pochvaloval. Bylo pro mě tedy osobně velkým překvapením, že si Tolkki na svém Facebooku začátkem července veřejně postěžoval, že po něm jdou „idioti“, kteří si vymýšlejí rozhovory.

  Na tiskovou konferenci Dominiky Gottové přišel i její manžel Timo.

  Timo Tolkki tvrdí, že Expresu nikdy neposkytl rozhovor. Na fotografii je ale vidět, jak s chutí odpovídá na otázky redaktora Expresu.

  „Pokud si něco od nich přečtete, nevěřte jim ani slovo! Píšou články a rozhovory, kde mě citují, a já jim přitom nic neřekl,“ napsal na sociální síti Tolkki.

  Timo si stěžuje, že si Expres vymýšlí rozhovory, sám přitom píše redaktorům a...

  Timo si stěžuje, že si Expres vymýšlí rozhovory, sám přitom píše redaktorům a informuje je o svém soukromém životě.

  Sám psal novinářům a nabízel rozhovory za peníze

  Manžel Dominiky Gottové ze sebe udělal oběť bulváru a jeho zahraniční fanoušci ho začali ihned litovat, přitom nebýt českých médií, která za svůj pobyt oslovil, letos v zimě by během svého pobytu v Praze Tolkki nejspíše padl hlady a chodil po městě v jednom tričku.

  Byl jsem dokonce svědkem toho, kdy Timo bez sebemenšího zaváhání během pár hodin utratil za úplné hlouposti všechny peníze, které dostal od svých přátel, fanoušků či manažera. Když se ocitl na dně (a to se během jeho pobytu v Praze stalo hned několikrát), sám psal novinářům z různých médií a nabízel jim rozhovor za peníze či pozvání na jídlo. Psal dokonce i těm, které před časem rázně odmítl.

  Pokud mu některé médium za interview odmítlo zaplatit jím požadovanou sumu, Tolkki nabídl hodně výraznou slevu, je tedy jasné, že kariéra obchodníka je pro něj zcela ztracená.

  Timo Tolkki v mikině se záhadnými skvrnami míří na letiště a odtam do slunné...

  Timo Tolkki s redaktorem Expresu, se kterým podle svých slov nikdy nemluvil.

  Tolkki nejenže s novináři vřele spolupracoval, ale ještě navíc sám nabízel exkluzivní tipy na články, chlubil se novinkami ze svého života a posílal mi přes WhatsApp fotografie z dalekého Mexika. 

  Není tomu dlouho, co se mi Timo například sám pochlubil snímkem zásnubního prstenu, který hodlal dát své tehdejší mexické partnerce Lilianě. Když zásnuby padly, sám mě Timo informoval o svém dalším vztahovém krachu.

  O tom, s kým se smí bavit, rozhoduje Dominika

  Tolkki (nejspíše i kvůli psychické nemoci) velmi rád mění své názory, jednou napíše, že je v Mexiku nešťastný, protože s partnerkou zažívá hotové peklo a musí se odtamtud co nejdříve dostat, o pár dní později už ale na Facebooku uvádí, že to není pravda, vše ostatní je lež a on Ingrid velice miluje.

  Jasno stále nemá také ohledně současné manželky Dominiky Gottové, kdy se neustále zmítá v tom, že s ní chce být, a proto letí do Prahy, a pak zase tvrdí, že šance na návrat není žádná.

  Jakmile nastane další z definitivně platných konců ke Gottové, opět se vrací k novinám a píše mi nové informace, většinou ale pod podmínkou, že za to něco bude chtít.

  „Potřeboval bych jednosměrnou letenku do Helsinek, co nejdříve je to možné. Já totiž nemám žádné peníze, je mi úplně jedno, kdo mi letenku koupí. Potřebuji ale zmizet, jde o mé zdraví,“ napsal mi Timo s tím, že by se poté z Finska rád dostal do České republiky, ideálně do Prahy, kterou si velmi oblíbil.

  Stačilo zhruba hodinu neodpovědět na jeho vzkaz a přišla z jeho strany další blokace. Jisté je to, že brzy se mi na WhatsAppu zobrazí nová zpráva, která bude začínat pro mě už legendárním úvodem: „Hi my friend, Timo here, i need something...“

  Jako by sám zapomněl, kolik vymyšlených videorozhovorů s ním máme.

  Fotogalerie

  České no-go zóny: brněnský Cejl. Místo, kde vidíte policii jen projíždět

  Premium Reportéři MF DNES mapují místa, která podle statistik nejsou výjimečně nebezpečná. Ve skutečnosti jde o no-go zóny,...

  Němci kritizují Česko a vzkazují: Podívejte se na naše opatření. Fungují

  Premium Koronavirová propast mezi Českem a Německem se nadále prohlubuje. Z premianta třídy se stal problémový žák, popisují...

  Když ne jeho, tak aspoň jeho dítě! Psycholog Šmolka nejen o zoufalých milenkách

  Premium Ve třiceti už se neprovdáš. Věta, kterou kdysi běžně slýchaly dívky nad třicet let, považované už za staré panny. Dnes...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 20. září 2020, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz