Středa 8. dubna 2020, svátek má Ema
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Timo Tolkki zuří: Dominiko, lhala jsi, půlka všeho je moje! Už ti nedám ani korunu!

  Ještě před pár dny se zdálo, že rozvod Dominiky Gottové (46) a Tima Tolkkiho (53) proběhne v naprostém klidu. Stačila jedna krátká tisková konference a finský muzikant své manželce vyhlásil válku! Hrozí jí právníky a v exkluzivním rozhovoru pro Expres.cz slíbil, že už jí nikdy nedá ani korunu! Proč?

  Dominika Gottová, dcera nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta, svolala na pondělní odpoledne tiskovou konferenci v parku v Praze 2, kde hloučku novinářů přečetla připravené prohlášení. 

  Promluvila o svém novém životě v Praze a také o probíhajícím rozvodu s manželem Timem Tolkkim.

  „Zdůrazňuji, že z mé strany trvám na rozvodu s ním a již celou situaci řeším s finskou ambasádou tady v Praze. Neplánuji zde s manželem bydlet ani s ním žít. Chci si žít vlastní, nový život. Nabídla jsem mu, že můžeme zůstat kamarády. To, že jsme se minulý týden společně v Praze zúčastnili metalového koncertu, bylo čistě kamarádské a není pravda, že obnovujeme náš vztah, jak manžel v některých médiích tvrdí. Je to lež,“ uvedla Dominika, která vůbec nečekala, že na tiskovou konferenci dorazí také její manžel.

  Ten byl zpočátku velice zklamaný, že kvůli špatnému ozvučení neslyšel ani slovo z jejího projevu. Pak ale přišla mnohem tvrdší rána. Timo chtěl pozdravit svou odcházející manželku. Dominika se jen na něj ne zrovna hezkým pohledem podívala a s neznámým mužem odešla pryč.

  Na tiskovou konferenci Dominiky Gottové přišel i její manžel Timo.

  Na tiskovou konferenci Dominiky Gottové přišel i její manžel Timo.

  „Co to sakra mělo být?“ nechápal Tolkki, který je toho názoru, že ho Dominika alespoň mohla pozdravit a odpovědět mu na pár otázek. 

  Zajímalo ho například to, proč uspořádala tiskovou konferenci, během níž řeší jejich vztah a rozvod, bez jeho vědomí.

  „Mluvila tam o mně, ale nevím, co říkala, a nevím, proč to říkala. Když jsem ji chtěl pozdravit a zeptat se, o čem mluvila, odešla bez pozdravu,“ smutnil mohutný Fin.

  Zpočátku svůj vztek Timo dokázal zakrývat, cestou do hotelu se ale rozhodl Dominice od plic napsat, co si o ní myslí. Konverzaci na WhatsAppu nám poté ukázal a my se nestačili divit!

  Chci půlku vydavatelství Karla Gotta!

  „Tohle je konec! Ani jsi mi neřekla ahoj. Už ti nikdy nepomůžu! Buď dostanu padesát procent vydavatelství Karla Gotta, nebo nepodepíšu rozvodové papíry. Mám právníka,“ napsal Dominice Timo.

  Po tiskové konferenci Timo zuřil a tohle poslal Dominice.

  Po tiskové konferenci Timo zuřil a tohle poslal Dominice.

  A to nebylo vše!

  V hotelu Timo zapnul počítač. Když si všiml, že mu Dominika na drsné zprávy nic nenapsala, i když byla online, začal zběsile ťukat do klávesnice. Svou manželku si dokonce na WhatsAppu přejmenoval, místo oslovení Zlato (ve finštině Kulta) ji má nově uloženou už jen jako Dominiku Gottovou.

  „Tohle je tvé díky za dvacet let mé loajality? Jak jsi mi tohle mohla udělat? Dal jsem ti půlku svých peněz,“ stálo v dalších zprávách.

  Timo Dominice píše, že je v kontaktu s právníkem.

  Timo Dominice píše, že je v kontaktu s právníkem.

  Když Dominika Timovi ani na tyto výkřiky neodpověděla, kytarista se rozhodl své ženě poslat e-mail, v němž svůj hněv zopakoval.

  „To, co jsi mi udělala dnes, je něco, co ti nikdy nebudu schopen odpustit,“ stojí například v srdcervoucím mailu.

  Už ti nedám ani euro!

  Po pár minutách se Timo trochu uklidnil, napil se piva a poskytl Expresu exkluzivní rozhovor, v němž vysvětlil, proč je na Dominiku tak naštvaný.

  „Před několika dny jsem jí dal 1250 eur, polovinu mého honoráře. Dělím se s ní o vše. A ona mi to oplatí tímto způsobem? Nikdy už jí nic nedám! Všechny peníze si nechám pro sebe a pro mou dceru Ninu,“ řekl nám Tolkki, jenž očekává, že mu v následujících dnech přistane na účtu až padesát tisíc eur.

  „Deset tisíc jsem chtěl dát Dominice, ale po dnešku ani náhodou. Najmu si právníka a získám to, co mi patří. Mám nárok na padesát procent toho, co Dominika dostala po Karlu Gottovi,“ dodal rozhořčený Timo, který už se nemůže dočkat toho, až zmizí z České republiky a bude si užívat sluníčka na Kostarice.

  Fotogalerie

  Premium

  KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

  Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

  Premium

  Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

  Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

  Premium

  Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

  Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Středa 8. dubna 2020, svátek má Ema
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz